• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

zedhus

Budite realni i ne shvatite me pogresno.Ko ne bi volio da je na Jahi od 12-og mjeseca do aprila metar snijega???Nazalost,TRENUTNO stanje je takvo kakvo jeste, i ja ne mogu biti zadovoljan sa skijanjem koje sam imao zadnja tri dana.Sigurno je da ce novi sniijeg uskoro pasti i da cete imati novih ali i starih gostiju, sto vam od srca zelim.
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

vip-jahorina

ma nisam ljut  :D, zato nego realan  :)
samo jednom je ok drugom nije, zato ne prenosim stanje, jer je ocigledno trenutno "kako kome" lose ili dobro.
naravno da nije super, ali ....


zedhus

Napravite odjeljak iskljucivo sa slikama aktuelnog dana, pa neka raja stavlja slike kako god izgledale.
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!



equilibrium

definitivno treba novog snega, i to dosta... ljudi pocinju da gube razum!!! (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

zedhus

AKTUELNO STANJE NA JAHORINI - ALBUM NA DAN - -  - -  - - - - ...SLIKU NAPRAVIO TAJ I TAJ, TU I TU...I KRATAK RAPORT.Mislim da bi time ovaj forum dobio na snazi.Nesto kao sto je COS radio svojevremeno (THNX COS), ali, opet kazem, poseban odjeljak.
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

zedhus

Pozdrav svim skijasima na i oko Jahorine!Idam spat! sleep:(

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

neca

Quote from: zedhus on 05 February, 2009, 22:25:20
Evo kako je izgledao moj smjestaj u subotu 31.12.2009. ;D
ej pa ti si u nekoj vremenskoj masini kad ti je  smesjtaj ovako izgledao 31.12.2009., 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:(znaci prosao si februara i marta  2009,pa de nam boga ti reci kakvo ce nam bit vrijeme  biti  u februaru i martu 2009,hoce li napadat da bezveze ne nagadjamo ove prognoze. ideea:( ideea:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Kole

Quote from: neca on 06 February, 2009, 01:05:32
Quote from: zedhus on 05 February, 2009, 22:25:20
Evo kako je izgledao moj smjestaj u subotu 31.12.2009. ;D
ej pa ti si u nekoj vremenskoj masini kad ti je  smesjtaj ovako izgledao 31.12.2009., 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:(znaci prosao si februara i marta  2009,pa de nam boga ti reci kakvo ce nam bit vrijeme  biti  u februaru i martu 2009,hoce li napadat da bezveze ne nagadjamo ove prognoze. ideea:( ideea:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

eto nama naseg vraca a mi se brinuli ideea:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

stefi_89


zedhus

Quote from: Kole on 06 February, 2009, 01:48:50
Quote from: neca on 06 February, 2009, 01:05:32
Quote from: zedhus on 05 February, 2009, 22:25:20
Evo kako je izgledao moj smjestaj u subotu 31.12.2009. ;D
ej pa ti si u nekoj vremenskoj masini kad ti je  smesjtaj ovako izgledao 31.12.2009., 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:(znaci prosao si februara i marta  2009,pa de nam boga ti reci kakvo ce nam bit vrijeme  biti  u februaru i martu 2009,hoce li napadat da bezveze ne nagadjamo ove prognoze. ideea:( ideea:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

eto nama naseg vraca a mi se brinuli ideea:( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Ne bi se drugacije ni nasmijali,a? :bravo::( ;D
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

mamlaz

ovo je dno... doduse moze i gore, al poprilicno nisko. Steta za onaj snijeg, ako nista, barem se nadamo snijega za vikend pa da padne preko pripremljene staze, mada mislim da od te ljubavi nema nista... Sto se tice skijanja po bosni, izgleda nam dolaze crni dani... nema druge nego skijanje preko 2300, ispod je sve taraba

JoMa

prognoze se promenile...najavljuju sneg iduæe nedelje (i pre 13.02) ali mi se temp. i jugo i ne sviðaju...