• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

gyani


neca

70 % restorana i prodavnica nema terminal za kartice,tako da ti je bankomat potreban,sto se tice bankomata zagrebacke banke mislim da je najblizi u sarajevu ,a ima  par bankomata ( razvojne ,pro credit,..... banke ) u bistrici ,sportu i ostalim hotelima tako da najbolja varijanta jeste  idi na domaci bankomat kes u ruke i to je to.
wellcome to jahorina

gyani

 Hvala neca na iscrpnom i brzom odgovoru :P preostaje mi Sarajevo. Pozdrav 8)


zedhus

Maloprije sam odozgo.Nazalost,staze su sjebane vjetrom,kisom i niskom temperaturom, tako da je skijanje lose.Kompromisa nema, ali sam se dobro napatio na nagovor drugih.Bio sam tri dana i danas sam bukvalno pobjegao jer nemogu da gledam uzas koji je trenutno gore.Vise srece zelim "novoj generaciji"!
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

zedhus

Evo kako je izgledao moj smjestaj u subotu 31.12.2009. ;D
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

JoMa

Bolje da si nam stavio sliku da vidimo kako izgleda sada

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

zedhus

Slike ratraka u akciji i jedna fotka sa vrha.
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

vip-jahorina

stvarno proturijecna misljenja:

Quote from: deki on 05 February, 2009, 20:46:08
Danas na Jahorini fenomenalno skijanje, predivan dan ako izuzmemo vetar na gornjem delu, popravili su od juèe napravljene rupena stazi, vi¹e nego solidno, temparatura je OK, snjega na stazi ima sasvim dovoljno, da sada ne ispadne da ka¾em da je stanje ba¹ odlièno ali je sasvim zadovoljivo i dobro, snega ima i nemojte se bojati.

pa onda, 8 minuta kasnije:

Quote from: zedhus on 05 February, 2009, 21:54:34
Maloprije sam odozgo.Nazalost,staze su sjebane vjetrom,kisom i niskom temperaturom, tako da je skijanje lose.Kompromisa nema, ali sam se dobro napatio na nagovor drugih.Bio sam tri dana i danas sam bukvalno pobjegao jer nemogu da gledam uzas koji je trenutno gore.Vise srece zelim "novoj generaciji"!


zedhus

Kao sto rekoh - subota, nedelja i ponedeljak su bili fenomenalni, a utorak,srijeda i danasnji dan ne bih pozelio nikome ko je odvojio 7 dana odmora i "nesto" para da bi se odmorio i uzivao u skijanju.VIP,kao da nisi bio gore?
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

JoMa

VIPe, imate li koju slobodnu vikendicu od 14.02. (nas je 12oro)?

JoMa

Ok, hvala...ionako smo odluèili da ne kreæemo u subotu...èekamo sneg (po prognozama od 13.02. se oèekuju veæe padavine)

vip-jahorina

Quote from: zedhus on 05 February, 2009, 22:46:37
Kao sto rekoh - subota, nedelja i ponedeljak su bili fenomenalni, a utorak,srijeda i danasnji dan ne bih pozelio nikome ko je odvojio 7 dana odmora i "nesto" para da bi se odmorio i uzivao u skijanju.VIP,kao da nisi bio gore?

nemam vremena svaki dan biti na stazi.
tako da ne mogu reci nista o stazi, samo sto meni prenesu.

ali od sredine ka gore bi trebalo biti ok (mala opaska: meni led ne cini problem).
a naravno da donji dijelovi staze (poljice lift, sami kraj ogorijelice) prvi stradaju ....

a to na toj slici: nije staza nego dio koji se koristi kao prilaz ogorijelici sa gornje strane. zapadna strana, naravno da strada.
ali zasto objavljujes slike od losih dijelova, to ti je kao novinari iz konteksta kad izvuku neko s***** pa promjene smisao texta....

HeAd

VIP-e vidim da si ozbljno ljut:))
sta reci...da bi Jahorina svima bila draga mislim da ipak trebate pratiti prognozu i ici na skijanje...ipak to je planina koja nema topove, a kako mi se cini i klima se malo promjenila tako da i topovi pitanje da li bi radili evo pogledajte stanje na Kopaoniku....zato se treba malo organizovati i ako padne snijeg 20.03 ici 20.03 i milina snijega ko u prici i skijanje full mislim da se zeljeni smjestaj moze uvijek naci osim mozda pred novu godinu tamo kada je sve bas puno...pa cak bolje je imati i losiji smjestaj, a brdo snijega...nego dobar smjestaj, a malo snijega:)))) 
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4