• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

dejans

Trenutna temperatura na Jahorini je 5 stepeni, bar tako meni pokazuje termometar u kolima, duva jugo, radi samo ski lift na Poljicama, sve u svemu, lezanje i otpadanje u hotelu.....



dejans

nije padala kisa, nadamo se da i nece..... Snega ima dovoljno, samo da nema ovog prokletog vetra......  >:( a sad na spavanje.........  sleep:(


zedhus

upravo je krenula kisa!Cekamo snijeg veceras,pa vam javim.
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

HeAd

evo sad se vratih sa jahorine i sve u svemu tri dana skijanja ok...subota skijanje kroz maglu, a nedelje ljudi ludilo radila je i PRACACACACACA:))),
ponedeljak nije radila stvarno neznam iz kojih razloga jer je snijega bilo...al to je visa politika.....sve u svemu tri dana dobrog skijanja...danas jak vjetar
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

starmo

bice snijega rajaaa... pozdrav COSU od mostarca

Nerve

Sve se urotilo protiv nas. Konacno padne kako treba, bude ga sedam dana i onda jugo i prijeti da zapada kisa. Katasrofa.
Ja se, licno, ne pouzdam ni u jednu od ovih prognoza, fule bar u 40-50% slucajeva, kada je dugorocnija prognoza u pitanju.
Pogode uglavnom iduci dan ili eventualno 2 dana.



Haj, kolika je Jahorina planina...

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!


SVOXY

Samo sto nije krenuo da pada sneg ,bice ga ,bice ga ,samo opusteno . (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
FLOWBOARD


milano

evo za utehu par slika od juèe......

equilibrium

Ja stvarno ne mogu da verujem, prvi put dolazim na Jahorinu na DVE nedelje, pocev od 14.02. i ostrio sam i sebe i skije, uopste ne razmisljajuci o mogucnosti da ne bude snega... al kako izgleda buducnost mi je crna, i stvarno razmisljam da li da dolazim... :( Mozda da dovedemo nekog vraca da priziva sneg? :)