• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

zum

Quote from: JoMa on 03 February, 2009, 09:42:52
A hoæe li opstati sneg do subote s obzirom na temp i ki¹u????? :(
hoce buraz, jedino ako bude 25° u hladu ce se otopiti.  8)
najavljen je i snijeg, tako da ce ga biti -  ja ne znam stvarno sto ste isprepadani toliko .....

vip-jahorina

ni sa 25 u hladu se nebi kompletno otopio, traje proces otapanja malo duze.
pogotovo sto je jahorina okrenuta ka sjeveru

elldin

Quote from: vip-jahorina on 03 February, 2009, 10:24:13
ni sa 25 u hladu se nebi kompletno otopio, traje proces otapanja malo duze.
pogotovo sto je jahorina okrenuta ka sjeveru


Eh onda super jer eto nas 60 u nedjelju....

zedhus

evo nas u vikendici na ogorj.1,nema skijanja,jugo je,jak vjetar,ode sve u majcinu.prognoze lose.cekacemo jos danas,ako ne zahladni,idemo kuci.
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

diksi

pozdrav...ja u petak planiram na Jahorinu, i vidim da je jugo , visoke temperature i kisha..e sad koliko to uopste vazi za Jahorinu???!!!!!!!!!!

Trazim vremenske prognoze i uglavnom sve s epoklapaju u smislu kise i porasta temperatura...

i ne znam sta da mislim

http://uk.weather.com/weather/10day-Sarajevo-BKXX0004

mida

sta se ovo desava ljudi???? losa sezona totalno!!!!
nego imam jedno pitanje za VIP, posto dolazim 14.02. na jahorinu, i odsedam u hotelu Winter. Da li navedini hotel pripada VIP-u Jahorina i da li ima domet internet????
da bar imam sta da radim ako ne budu radili liftovi  ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)

zzzzzzzzzzzzzzzzzzzz do 14.

JoMa

 E COS al ubode smenu...a mi æemo sledeæe nedelje brati ljubièice po svoj prilici

diksi

Quote from: JoMa on 03 February, 2009, 12:32:19
a mi æemo sledeæe nedelje brati ljubièice po svoj prilici

ma necemo..mislim da je su ove nedjelje ljubicie, a naredne lale...

p.s. sve vremenske prognoze se slazu u jendom- nedjelja snijeg i pad temperature....

stefi_89

sledece nedelje ce biti hladnije sa snegom... nego moze li mi neko reci kolika je teperatura trenutno na jahi? posto sam nasao na nekoj vremenskoj prognozi da ce danas biti 10 stepeni pa mi to nemoguce....

diksi

Quote from: stefi_89 on 03 February, 2009, 12:43:42
sledece nedelje ce biti hladnije sa snegom... nego moze li mi neko reci kolika je teperatura trenutno na jahi? posto sam nasao na nekoj vremenskoj prognozi da ce danas biti 10 stepeni pa mi to nemoguce....

a ja sam na nekoj gdje je maksimalna temperatura 2 stepena, i kao narednih 5 dana nece prelaziti tu razinu...

mida

otprilike najmerodavnija prognoza je http://www.weather2umbrella.com/


mida

slazem se da je najbolja VIP-ova!!! Treba je pratiti, ja e pratim vec nekoliko nedelja i nepogresiva je za sad!!!!!!!!!

mida

ehehehehehhe ali kada je u pitanju ovakva prognoza, treba se utesiti nekom lozijom koja pokazuje minus i sneg, da nam ne bi padale ljubicice i lale na pamet! :P :P :P :P :P ;) ;) ;) ;) austin:(

mayday

Obeæava ovaj minus od subote na nedjelju! ;D ;D ;D