• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

01xxx01

Kakav dan!
Vrijeme je bilo DIVNO, nije bilo ni puno vjetra ni magle - koliko sam ja vidjela, a snijeg je bio savrsen!
Jedino je na vrhu Ogorjelice gola zemlja + kamenje, kao i na dnu Prace, ali osim toga je bilo super skijanje!
Evo par slika za one koji nisu bili!
8)

01xxx01

Oops - nisu prosle slike - evo opet!

01xxx01


01xxx01


01xxx01

I jos nekoliko - sad sam morala da ih resize da mogu stati - ovo je tribute to COS kome smo bili jako zahvalni dok je on postao slike prosle sedmice!
:)

01xxx01

I evo zadnja tura, uzivajte narednih dana!
:-[

vip-jahorina


Nerve

Ne mogu da vjerujem da sam fulio najbolji dan na Jahorini u zadnjih mjesec dana...


3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:(
Haj, kolika je Jahorina planina...

SVOXY

Steta sto nisi dosao , dan je bio  savrsen za bord posebno leva staza Prace da poludis koliko je dobro kada Praca radi ludzatobom:(( devil:( devil:( :bravo::(
FLOWBOARD

AzzazeL

Ja sam bio u subotu. Staze su perverzija, ali magla je bila nepodnosljiva do pola staze. Od pola prema dole - super. Bas steta.
Cestitke momcima sa ratracima. Staze su bile super sredjene.
Mislim, bilo je snijega - imaju sta i uredjivati ::)
Ali, sto me ove predstojece temperature nerviraju. Sa ekipom dolazim 21.2. i bojim se da cemo opet morati kontaktirati onog vraca od prosle godine, cisto da nam zaèanta malo ;D

stefi_89

ako ova nedelja stvarno bude ko na prognozi bogami razmislicu da li da dolazim 14-og  :(

AzzazeL

Ja sam prosle godine bio 14-og i dosao sam na 20cm snijega i blata. Najavili u Studiu neki ludi party sa vracom - u fazonu prizivanje kise.
Rekoh drustvu, ajdemo mi da se fino olesimo, mislim bice nam lakse sutra da podnesemo ono blato - kad ono poce ludo da pada snijeg oko 00:00.
Ujutro je bilo oko 60cm snijega. Strasno!!
Ja ne bih odustajao. Taj period je uvijek sa najvecim padavinama na Jahi.

Dobro razmisi.

AzzazeL

Ali je stvarno cudno, kako ovako dobro ove godine prognoziraju kisu. Uvijek pogode >:( Ali, kada je snijeg u pitanju, fulali su majstorski.   :'(

PBB

Evo ja se u subotu vratio sa Jahorine (bio sam gore sa æos-om) i sad gledam ove slike....opet bi na bordanje ::)

P.S. Pozdrav za osoblje iz Sne¾ne kraljice...usluga, klopa...sve extra :bravo::(
...My Life Is On Tarmac
              I Live With Smell Of Petrol And Burned Rubber...

equilibrium

Quote from: stefi_89 on 02 February, 2009, 13:49:08
ako ova nedelja stvarno bude ko na prognozi bogami razmislicu da li da dolazim 14-og  :(

I ja imam isti problem... dolazimo na Jahorinu 14. na dve nedelje, a prognoze me ubise u pojam!!!  :'( :'( Al ajde, iz AZZAZEL-ovih usta, u Bozje usi! :bravo::(