• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

poomoc, u temi vic dana napodose nas zene, da bar na nacionaloj osnovi bilo bi lakse, nego na sovinistickoj  :o
auuu

SVOXY

Ajde  COS budi drugar i daj nam sajt na kome ti gledas vremensku prognozu . Unapred hvala  hug:( :bravo::( >:D
FLOWBOARD

beranac

POVLAÈIM SVE ©TO SAM REKAO, J  A  H  O  R  I  N  A   I SAMO   J  A  H  O  R  I  N  A

cos

Quote from: SVOXY on 29 January, 2009, 21:52:07
Ajde  COS budi drugar i daj nam sajt na kome ti gledas vremensku prognozu . Unapred hvala  hug:( :bravo::( >:D

evo ovu prognozu ja uvjek gledam nekako mi je najtacnija .Sarajevo gledam pa oduzimam 5 do 10 C u minus.  i kad kisu kazu za Sarajevo a temperatura ne prelazi 10 C u Sarajevu znaci snijeg na Jahorini .

http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/BKXX0004?dp=ltempdp

SVOXY

FLOWBOARD

AzzazeL


AzzazeL

Greska, trebalo je da ide u "VIC dana" :-X

kri¾aj


zedhus

LJudi,pozdravljam vas sve...slike necu stavljat na forum jer vojske za to ima...sta da kazem...ZBOGOM ZOHARI! (:smijeh:
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

vip-jahorina

Quote from: zedhus on 30 January, 2009, 10:00:52
LJudi,pozdravljam vas sve...slike necu stavljat na forum jer vojske za to ima...sta da kazem...ZBOGOM ZOHARI! (:smijeh:


ne staces nego stavljat slike, cekamo te  afrocool:(

brrrrrrrr

nadam se da ce ta praca uskoro proraditi jer bez prace nema pravog skijanja....... ;D a ako je problem manjak skijasha ne brinite se dolaze ekipe iz banjaluke u izuzetnom velikim brojevima  :bravo :bravo::( tako da vidimo se uskoro....tacnije u subotu :)

Ivan Bgd

E, dosta pisanja i citanja, sad odoh da se pakujem i sutra ujutru se vidimo na stazi !  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
;)

beranac

ja sam se veæ spremio, ako bog da ujutro kreæem pa polako, oko 13,00 èasova sam na jahorini

HeAd

imal ko sutra da ne ide....hehehe 3:( :bravo::( :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

neca

Quote from: brrrrrrrr on 30 January, 2009, 12:29:35
nadam se da ce ta praca uskoro proraditi jer bez prace nema pravog skijanja....... ;D a ako je problem manjak skijasha ne brinite se dolaze ekipe iz banjaluke u izuzetnom velikim brojevima  :bravo :bravo::( tako da vidimo se uskoro....tacnije u subotu :)
IZ OC -a planiraju da puste pracu za vikend,info iz prve ruke   :bravo::(