• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

MarijaBB

Ljudi, nije li istina i da na 75 cm snijega, jako slabo odrzavaju staze. To je izobilje snijega a vec ima mijesta na kojima je staza progledala. Budimo realni, to sve ne sljaka kako bi trebalo.
ideea :(. Vidim na slikama da je to sve nesto ni sebi ni svome, sto kaze nash narod.
Hoce li ikada biti bolje?

stefi_89

koliko sam ja skpirao progledale su skocine koje su na 1300 metara... gore ima snega za igranku... :bravo::(

Croazy

Idem se i ja lagano pakirat ;) Sutra put Sarajeva a od subote sam 8 dana na Jahorini :bravo::( Bio sam za Novu i osim gu¾ve je bilo super a sad mo¾e biti samo bolje. Samo da ne doðe to famozno jugo >:(

skofild

E hvala bogu gotov sam. Sve sam upakovao. Sutra idemo do srbije a u subotu vec krecemo na jahorinu. Jedva cekam.
Ima sneg, zicare rade sta treba jos?! budite pozdravljeni, afrocool:( afrocool:( ::)  onda ako cu moci stavi cu slike od 1. na forunu.

cos

evo jedan spot sto smo ja i kolega napravili u Lavini (Snjezna kraljica) .Jedan od najbolji lokala na Jahorini.
za naseg kolegu Vladimira Vargu

http://www.youtube.com/watch?v=F9D65WDgurQ


irvas

Ja dolazim u subotu ili nedelju ali nikako mi se ne svidja prognoza od utorka. Samo se nadam da je privremeno i da ce ubrzo da zapada snijeg.



dasas

ponedeljak, utorak, srijeda... jugo, temperature u plusu, kisa  >:( katastrofa. a ja se ponadao pravoj, snjeznoj zimi u nastavku...

vip-jahorina

evo novog panicara.....
smiri se, ko zna sta ce biti iduce sedmice

cos

Quote from: dasas on 29 January, 2009, 21:26:14
ponedeljak, utorak, srijeda... jugo, temperature u plusu, kisa  >:( katastrofa. a ja se ponadao pravoj, snjeznoj zimi u nastavku...

to ne vrijedi za Jahorinu ovde ima preko 1 metar snijega i februar je siguran sto se tice skijanja


SVOXY

Bio sam na Kopaoniku u Nedelju ,prvi kafic pored Granda i polazne zicare Karaman  toliko je nabio cene da mi se smucilo . Jedna coca-cola u flasici i jedan espreso bez mleka 520-dinara ili ti 5,71-Euro . Zamislite da su imali coca-colu  u LIMENCI  i  da  sam uzeo espreso sa mlekom kostalo bi garant 10-EURICA. Toliko o cenama na kopaoniku .Jahorina je zakon i tako treba da ostane....
FLOWBOARD