• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.


Ivan Bgd

kako to zatvore stazu sa Olimpika na Pracu skroz gore desno, tj. kontra od nadvoznjaka kod Rajskih vrata ?


vip-jahorina


Ski-boy

Pozzz svima, dali se moze okaciti koja slika trenutnog stanja snijega i staze uopsteno, ja dolazim 08 Februara, u nadi da ce biti Mecava, Veliki pozzz iz Tuzle.

pesut

Gledam slike i divim se idili i placem ( trebim crni luk )  :bravo::(
Ho'e li mi neko reci kakve su cene u rajskoj dolini  i sedmodnevnog ski pasa

zedhus

Quote from: Ski-boy on 28 January, 2009, 13:33:19
Pozzz svima, dali se moze okaciti koja slika trenutnog stanja snijega i staze uopsteno, ja dolazim 08 Februara, u nadi da ce biti Mecava, Veliki pozzz iz Tuzle.
ubaci u rikverc pa gledaj!
ima dosta slika od COS-a!
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

vip-jahorina

Quote from: pesut on 28 January, 2009, 13:41:38
Gledam slike i divim se idili i placem ( trebim crni luk ) :bravo::(
Ho'e li mi neko reci kakve su cene u rajskoj dolini i sedmodnevnog ski pasa

Cijene ski pass
a za rajsku dolinu ne znam, ne radimo s njima, jer su malo problematicni .... grijanje im iskoci cesto ....

ali ti je alternativa ovo:
Pansion Lucic
Pansion winter
Vikendica Bijeli Bor
Vikendica Stijena

pa ako ti se svidi javi se na info@jahorina.org ili na brojeve sa stranice (Srbija: 064 11 71 601 ili vec odakle si)



@zedhus
:bravo::(

SVOXY

Praca je odlicna  staza .Prosle godine smo bili kada je zicara stala  ,sacekali smo ratrake koji su nas prebacili do Rajskih vrata prava avantura. Luda voznja nas desetak  jedni preko drugih drzimo se na sve strane a majstor ga cepa li ga cepa svaka cast .I evo docekao sam da i ove godine bude pustena i odmah u SUBOTU STIZEMO   DA JE PROVOZAMO .Tako da sto se tice Prace tj... Skocina opustite se ,ljudi iz gorske sluzbe su profesionalci i uvek su tu da vam pomognu u svakoj nevolji.  :bravo::( :bravo::( :bravo::( >:D >:D
FLOWBOARD

SVOXY

JEDAN pozdrav za ekipu spasilaca sa JAHORINE :bravo::( :bravo::( :bravo::(,VIDIMO SE.
FLOWBOARD

AzzazeL



cicica

Radi Praca?! Joj predivne li vesti... Sanjam je godinama, nikako da ulovim neki bolji sneg....
A sto se tice gorske sluzbe...ma najbolji su, nema ih na planeti! :)
Pozdrav svim ljubteljima nase zavejane lepotice!

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

zedhus

ajde cos,znam da si tu!
Davaj te slike!
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

JoMa

Evo i nas...Hoæemo slike! Hoèemo slike!  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(