• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Ime

Vip, kako se na skijama stize do Prace - da li se mora spustiti Olimpikom?

vip-jahorina

ako nisi smjesten u rajskoj, a predpostavljam da nisi, onda:
ogorijelicom 2 (to je ona u startu koje je visa) ili sa zeljom pa se spustas prema zelji stazom, preko onog mosta gdje su rajska vrata, a onda moras kod starog hotela jahorina (lako ga je prpoznati, jos je rusevina), u desno niz brdo i onda nek ti je Bog na pomoci  cr:)

Ime

Bas sam sad gledao mapu, i pretpostavio sam da se ide preko mosta kod Rajskih vrata. Hvala na odgovoru!

goch

Blago onom koji nema ¹ta da ka¾e,a ipak æuti!

zedhus

Sve mi ovo lici na skup alkoholicara!  (:smijeh:
Za one koji se nikad nisu vozili zicarom na Praci (od milja Jebenjasica), neka popiju 2 deca rakije prije nego sjednu!Vise ce uzivati nego gledati ispod sebe, hehe...
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!


vip-jahorina

Quote from: zedhus on 28 January, 2009, 12:13:14
Sve mi ovo lici na skup alkoholicara! (:smijeh:
Za one koji se nikad nisu vozili zicarom na Praci (od milja Jebenjasica), neka popiju 2 deca rakije prije nego sjednu!Vise ce uzivati nego gledati ispod sebe, hehe...
ma nije praca tako strasna  :D, samo na par mjesta je korpa i do 70m u visini.
a onaj zadnji dio pred izlaz, kad je provalia ispod, tamo sam ko balavac skijao. nista naricito, prvo ja pa onda lavina za mnom, hehehe - dok nisam prije par godina opet otisao i vidio to mjesto, pa rekoh da ce moje djete suncanje trenirati

mislim da su 2 deci rakije malo rakije, mozda neke jace tablete u kombinaciji sa rakijom ce bolje dijelovati  ideea:(

vip-jahorina


zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!


vip-jahorina

u fotogaleriji ima par dobrih novih slika sa jahorine (od ove sezone te od par gostiju):
Galerija slika

pa kome se da nek gleda i uziva

beranac

ili je to mo¾da bilo zbog kuvanog vina pride uz rakiju (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

vip-jahorina


zedhus

Quote from: vip-jahorina on 28 January, 2009, 12:30:43
u fotogaleriji ima par dobrih novih slika sa jahorine (od ove sezone te od par gostiju):
Galerija slika

pa kome se da nek gleda i uziva
A u PM!
Da znas da bi Rambova svirka najbolje legla uz kompletno okruzenje!
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!