• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

sambi

ajme ja vec tri godine idem na jahorinu i uvjek pusiona sa snijegom

pianomaster88

Samo da i ja dam svoje pohvale COS-u na divnim slikama, koje me vesele, jer me nedostatak bijelog pokrivaca tjerao u depresiju:) Vidimo se 7.2. na bar 1,2m bjeline ;) Pozdrav svim strastvenim ljubiteljima snijega ::)
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla

zedhus

Quote from: sambi on 28 January, 2009, 09:11:16
ajme ja vec tri godine idem na jahorinu i uvjek pusiona sa snijegom
Jbg,sve je to poker, ali znam da je od februara do marta najpovoljnija situacija za "kocku".
Evo,ja sam prosle godine najbolje skijanje imao krajem marta i pocetkom aprila, tada sam uzeo Sarajevsku Pricu i vikendica je do jaja.
Ove godine, nazalost, nisam uklopio termine sa VIP-om, ali svejedno dolazim 31.01., jer sam imao osjecaj da snijeg nece izostati.Valjda se u covjeku stvori neki prirodni snijezni alarm... :)
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

MarijaBB

Moje drustvo je ove godine bilo na klackalici Jahorina ili Kopaonik i odlucili smo Kopaonik zbog infrastrukture a i vec tri godine idemo gore i bilo nam je dobro. Jahorina je otpala zbog zicara i sveg onog na cemu nisu radili od Olimpijade. Jedino me tjesi sto dok smo bili na Kopu nije bilo snijega ni na Jahorini. A gledam sad i jedno i drugo i ne mogu da vjerujem da je Jahorina zatrpana a na Kopaoniku u dzepovima donose snijeg. Dobro, ove godine idemo na jos jedno zimovanje, popravni pa u tadom momentu gdje bude snijega.

beranac

шта се данас дешава каква је ситуција са временом

zedhus

Quote from: MarijaBB on 28 January, 2009, 09:34:12
Moje drustvo je ove godine bilo na klackalici Jahorina ili Kopaonik i odlucili smo Kopaonik zbog infrastrukture a i vec tri godine idemo gore i bilo nam je dobro. Jahorina je otpala zbog zicara i sveg onog na cemu nisu radili od Olimpijade. Jedino me tjesi sto dok smo bili na Kopu nije bilo snijega ni na Jahorini. A gledam sad i jedno i drugo i ne mogu da vjerujem da je Jahorina zatrpana a na Kopaoniku u dzepovima donose snijeg. Dobro, ove godine idemo na jos jedno zimovanje, popravni pa u tadom momentu gdje bude snijega.
Sta fali zicarama na Jahorini?
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Ivan Bgd

Vipe, jel istina?
Ne mogu da verujem!
Pustili Pracu danas!!!! 
E , najzad da imamo pristojnu duzinu staze od vrha do dna Prace!   :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo:

Pozdrav

stefi_89

jel padallo nocas? kako je stanje danas?

Ivan Bgd

A, zasto ne rade Ogorelica2, Zeljo i Olimpik ?  :( :( :( :(

Mozda im fali snega na tim stazama?!!!   3:(


Pozdrav

skofild

Gledao sam duge forume i ni jednim nemaju slike samo tu! I to su samo ti koji Cos nam salje. Barvo Cose! Samo tako dalje.  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( ;D ;D ;D

Interesuje me jos kako je to da ima vise od metar snijeg ali zicare ne rade?

cos

Quote from: AzzazeL on 27 January, 2009, 23:44:52
Dabogda se ponovila 2004/2005 :D
Kakvo je ono ludilo bilo u februaru!
Ja sam napustio Jahornu te godine sa cijelih 2.5m snijega.
Jebo te, to su bili kompleksi tunela koliko je snijega bilo ;D

evo slika iz februara . to sam ja na putu od Pala prema Jahorini. Ja dolazim na Jahorinu zadnjih 12 godina po 20 dana u sezoni ali to je bilo najace snjezno ludilo.

ja sam visok 194 cm

cos

 
Quote from: zedhus on 27 January, 2009, 20:41:55
Ljudi,imam jedan prijedlog, a to je da COS-a obe¹tetimo za njegove napore pri slanju svje¾ih fotografija, te se potrudimo da ga ona mala iz VIP-ove reklame za party u Peggy-ju doèeka sa domaæom pogaèom, su¹enim veprom,medom sa orasima i pro¹logodi¹njom kru¹kom,pa ako ¹ta bude-bude!
COS, pokazao si kako se radi posao,alal ti vera momèino!
police:(

ima da ga ugostimo, ako budes dolazio u toku ove sezone dolazio, mozes skijatiu na sezonsku prenosivu.....

Quote
hvala ali imam trenersku godisnju . Ja sam iz ski kluba Banjaluka i znam kako  je biti bez pravih informacija i zbog tog cete imat od mene svaki dan izvejsatje sa staze do 1.februara.


JoMa


cos

radi sve osim Ogorjelice 2 , Zelje i Olimpika. Trenutno ne pada snijeg(temperatura -2C) i magla je ali poslije cetri stize izvjestaj sa slikama iz prve ruke.Cujemo se kasnije ode skijat.

vip-jahorina

ja stvarno nisma vjerovao, praca radi  :bravo::( - mozda ih je temperatura opalila? ;D