• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

leone

beranac i ja je nosin........vidit æe mo æija je bolja....haha....

beranac

pa dobro ja predla¾em jedan sastanak sa jedimom taèkom na dnevnom redu, RAKIJA

ser_katana

mozda nije mjesto, ali me interesuje kako se postaje clan VIP kluba. Vezano za one povlastice.
thx

jovigor

... da polete ribe i zaplivaju ptice... a svi zajedno da zaskijamo

Srdjan_ski

hehehe evo ga i moj prvi post, kao prvo svaka cast na svim ovim informacijama, stvarno se svi trudite koliko je to moguce, da i mene zanima kako se postaje clan tog ViP-a, forum je extra i samo napred, vidimo se kao i svake godine na padinama nase Olimpijske ljepotice
Pozdrav iz Banja LUke i konacno se nadam da ce i kod nas malo da zabijeli ;)
AK Crankshaft, Banja Luka

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

vip-jahorina

Quote from: beranac on 27 January, 2009, 20:33:31
mo¾e li loza u zamjenu za ovu kru¹ku, ¹to se tièe guma, nemam zimske ali imam lance
@beranac & @dadot
moze i loza i kruska  ludzatobom:((
samo gume nabavi buraz, da te nebi trazili

Quote from: zedhus on 27 January, 2009, 20:41:55
Ljudi,imam jedan prijedlog, a to je da COS-a obe¹tetimo za njegove napore pri slanju svje¾ih fotografija, te se potrudimo da ga ona mala iz VIP-ove reklame za party u Peggy-ju doèeka sa domaæom pogaèom, su¹enim veprom,medom sa orasima i pro¹logodi¹njom kru¹kom,pa ako ¹ta bude-bude!
COS, pokazao si kako se radi posao,alal ti vera momèino!
police:(

ima da ga ugostimo, ako budes dolazio u toku ove sezone dolazio, mozes skijatiu na sezonsku prenosivu.....


Quote from: ser_katana on 27 January, 2009, 21:58:01
mozda nije mjesto, ali me interesuje kako se postaje clan VIP kluba. Vezano za one povlastice.
thx


postaje se tako sto se bukira jedan objekat sa stranice www.jahorina.org koji i sponzorisu ovaj forum - da nema njih nebi bilo ni foruma, ali ajde da budemo korektni i svakom clanu foruma koji se vidno potrudi sa postovima a kasnije sa izvjestaima sa terena, ima sve popuste sto ih vip dobije, znaci od bazena, sauna, ski skole, rentala, interneta, do onih ulaznica za disco (za djevojke se morate potruditi  8))


Quote from: jovigor on 27 January, 2009, 22:29:55
COS majstore, po¹tedio si me bar nekoliko novih, sjedih vlasi, ¹to u bradi, ¹to u glavi. Negdje proèitah da si na Jahorini do 31.01 ali ako ostane¹ i dalje ima¹ poziv na na¹u dunjevaèu, koju æemo, nadam se, ukrstiti sa gore pominjanom lozom i kru¹kom.
Ako mo¾e neko samo da ka¾e koliko snijega ima na Palama i kakav je put preko Romanije. Ekipa iz Brèkog dolazi u subotu.
Pozdrav svima!

ukrstanje je najbolje, mada dunju nisam nikad pio, ali sam vjerujem kao i svi ostali spreman za to


@Srdjan_ski
hvala na pohvalama, trudimo se ..... ;D
treba nam podrska od svih forumasa, da napravimo absolutni info portal gdje ce se sve znati iz prve ruke.
ako nece OC, mi cemo nastaviti dalje sa davanjem informacija .....

cr:)

AzzazeL

Dabogda se ponovila 2004/2005 :D
Kakvo je ono ludilo bilo u februaru!
Ja sam napustio Jahornu te godine sa cijelih 2.5m snijega.
Jebo te, to su bili kompleksi tunela koliko je snijega bilo ;D

vip-jahorina

1. marta bilo ga je oko 3,5 metra
evo dvije slike sa normalim snijegom od oko 30 cm i sa snijegom od 3,5 m

dadot

Quote from: beranac on 27 January, 2009, 21:07:35
u opkladu da je moja loza bolja ::)


prihvatam opkladu. donosim , i krusku, i lozu, i dunju, imam i kajsije. dok sve isprobamo zaboravicemo opkladu :bravo::(

JoMa

Quote from: AzzazeL on 27 January, 2009, 23:44:52
Dabogda se ponovila 2004/2005 :D
Kakvo je ono ludilo bilo u februaru!
Ja sam napustio Jahornu te godine sa cijelih 2.5m snijega.
Jebo te, to su bili kompleksi tunela koliko je snijega bilo ;D

Znam, bili tada...i dva dana otkopavali kola kad je trebalo nazad...

AzzazeL

Hm, otkopavanje auta. Znaci, pored onolikog snijega na autu, "Rolba" je dodala nekih 2 do 3 metra cisteci prilaz prema vikendici :o
Pa to je bilo strasno. Ljudi moji, kakav trening :D

sambi

ja nisam imao tu srecu ja sam bio bas u ovom terminu od 17 kad je bilo 0 centimetara snijega,ovo mi je zivotna zelja da vidim dve metra snijega

AzzazeL

Ovo mi je najdraza slika od te godine.

AzzazeL