• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

ser_katana

kakva je prognoza za drugu polovinu februara
u planu sam doci 21 do 28 februara

ps
ovaj forum je extra samo naprijed

vip-jahorina

hvala na pohvali,  :)  :)
ali ne moguce je progozirati, i gdje god procitas neku tako dugorocnu prognozu je 99% pogresna.
znaci prati prognozu, tek tamo negdje 5-6 dana pred dolazak ima sanse da ti kazemo sta i kako je ...

stefi_89

da nam cos nije ostao negde zavejan??? nema ga da se javi...
samo nek zatrpava ekipa iz bg-a stize 14.2  puf:)


digitron

direkt sa Jahorine, super je ovamo, ima bash dosta snijega, skijanje je prelijepo, danas nijesu radile zicare zbog vjetra na gornjim stanicama
ko god ima namjeru da dodje ovih dana, nece se prevariti

vip-jahorina

moc ovog foruma su nasi clanovi !!!
nije forum taj u kojem samo admin izvjestava, nego kad se clanovi kao ovdje aktivno ukljuce u informisanje gostiju.
kao sto svako od vas trazi informacije, tako treba kad je u mogucnosti i na licu mjesta da ih daje.

to nas cini jedinstvenim i ubijedljivo najbolje informisanim forumom sa ovih prostora.

mozemo biti i dalje ponosni na nase clanove i dalje nastaviti dobijati informacije sa lica mjesta
:bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

tihomir

poz. dobri ljudi (forumasi) od panonskih bordera iz Subotice. dolazimo 07.02 tradicionalno 4-god zaredom.  nema Jahorine nigde na svetu a ni foruma ko sto je ovaj! pozitivno samo pozitivno!  svaka cast, vip kontam ni ne spava koliko je posvecen poslu. VIP ZA PREDSEDNIKA a COS ZA PREMIERA!  hug:(   

ShonWhite


zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

vip-jahorina

jedna poslatica za sve:
organizujemo za sve jahorince party u discu peggy u poljicama:
informacije i slike ovdje: VIP Jahorina party
evo jedne slicice sa zadnjeg partija:



cos

slikano 27.01.09. u 13:00



vrh Ogorjelice 1


neki su bili gladni





























Snijeg pada i dalje a temperatura u dnu  Ogorjelice 1 je bila oko -1 C a na vrhu zbog vjetra je dostizala i preko - 10 C.



cos

Quote from: digitron on 27 January, 2009, 18:01:39
direkt sa Jahorine, super je ovamo, ima bash dosta snijega, skijanje je prelijepo, danas nijesu radile zicare zbog vjetra na gornjim stanicama
ko god ima namjeru da dodje ovih dana, nece se prevariti

ISPRAVKA
Ogorjelica 1 i lift Poljice su radili cjeli dan jer ja sam skijao do 4:00. Nisam se mogao javiti ranije morao sam malo odmoriti .

vip-jahorina