• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

vip-jahorina

za pracu ti mogu tek za koji dan reci.
sto se tice kamere, nema sanse da iko ode gore (tu su nanosi i preko 1,5 snijega) da je cisti. u tom predjelu je trenutno magla, i kamera je zatrpana.
ali otopt ce se to, cim se malo smiri.

AzzazeL


AzzazeL

Evo jedna i za COS-a. Nije fer, ipak... ;D

Ivan Bgd

Vipe,

kakva ti sad ovo prognoza za nedelju ?!  :D

Opet MECAVA. Do sad nisu predvidjali 14 cm.   :D
Predvidjali 4cm pa palo 50cm, koliko li ce onda u nedelju.
Organizuj nam ako ne budu radili dvosedi neke sanke za izvlacenje do vrha.   :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
Pa da skijamo ko ljudi (ludi)!!!

Pozdrav !!!!

vip-jahorina

ko prati ovu prognozu, mogao je primjetiti da je prilicno sigurna. naravno, sve je bolja sto smo blizi. a unaprijed se uviejk nesto mijenja....

bilo bi lijepo kad bi smo mi mogli stavljati one snijezne slicice i odredjivati visinu snijega  >:D

Ivan Bgd

Quote from: vip-jahorina on 27 January, 2009, 16:09:12
ko prati ovu prognozu, mogao je primjetiti da je prilicno sigurna. naravno, sve je bolja sto smo blizi. a unaprijed se uviejk nesto mijenja....

bilo bi lijepo kad bi smo mi mogli stavljati one snijezne slicice i odredjivati visinu snijega  >:D

Vipe,

do koje, odnosno preko koje brzine vetra gase, tj. ne pokrecu dvosede ?
20km/h ili nesto vise?

Da mi se ne svercuju kad dodjem u subotu. >:( >:( >:( >:( >:(


Cao  ;D

vip-jahorina

ne znam broj, ali mi je 20km/h malo.
vjerovatno ngdje od 50-60
ali cim krene sa 20-30, moze u roku od 10min postati 50-60, zato je to opipljiva tema.

da sam ja odgovoran, vjerovatno nebi dugo cekao da zatvorim koju zicu. jer ja sm dozivio ko dijete da me je bacalo po jahorini (kod rajske doline, doma mladost) i do 10-15 metara nekoh par minuta. jezivo ljudi  :'(

Ivan Bgd

Quote from: vip-jahorina on 27 January, 2009, 16:17:14
ne znam broj, ali mi je 20km/h malo.
vjerovatno ngdje od 50-60
ali cim krene sa 20-30, moze u roku od 10min postati 50-60, zato je to opipljiva tema.

da sam ja odgovoran, vjerovatno nebi dugo cekao da zatvorim koju zicu. jer ja sm dozivio ko dijete da me je bacalo po jahorini (kod rajske doline, doma mladost) i do 10-15 metara nekoh par minuta. jezivo ljudi  :'(

Nisam te razumeo.

Kad si bio dete ili te je kao da si dete vetar bacao ?

Ludi ja sam ipak da radi pa ko je lagan , nemoj na stazu bez olova u djepovima .  ;)  3:( 3:( 3:(

Meni je na Jahorini bilo najlepse skijanje kad veje sneg i duva vetar jer tek po jos neki nesretnik ko ja prodje stazom(dok rade dvosedi naravno)

cao


vip-jahorina

ja imo 10-tak god i mene bacalo :D

Simiki

Daj neka mi neko kaze da gore pada  :-[

Pa da mogu izaci napolje na ovu odvaratnu kisu :'(

elldin

kad vidim ove slike dodje mi da zaplacem, jer sam trebao biti gore od subote, al nam odgodise sto nema snijega a gledaj sad, stavise nam na raspored 8.2 , molim Boga da se ne otopi do tada i da jos vise napada

vip-jahorina

Quote from: Simiki on 27 January, 2009, 16:43:48
Daj neka mi neko kaze da gore pada :-[

Pa da mogu izaci napolje na ovu odvaratnu kisu :'(

pada  :)

JoMa

A MI STI®EMO TEK 07.02!?!?!?! 3:(

mayday

I MI 07-02 AL TAD ÆE BIT PRAVO!!!! ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::(

vip-jahorina

bice bice, najave zu snijeg su i u narednim danima ..... ::)