• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

Simiki

Gore je savrseno.

Moze li mi neko kazati kakve su gore temperature? puf:)

Ima li sanse da ovaj snijeg duze ostane?

Kakav je snijeg za skijanje je li mokar?

cos

na dnu zice Ogorjelica 1 je danas bila temperatura -2 C a na vrhu je bilo oko - 8 C. Snijeg nije mokar nego je taman kako treba da je toplije nebi valjalo a da je hladnije isto nebi valjalo.
Kako kaze prognoza bice hladnije za par stepeni sutra i prekostra ali podnosljivo.

zedhus

Samo molite sve znane i neznane Bogove za "nularicu"!Materijala imamo...
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

Milica

Pozdrav svima na Jahorini.Htela sam pitati Cosa sa koje staze su njegove slike(jer ja sam bila na stazi Poljice do 19.01.),jer ne poznajemo toliko Jahorinu posto smo do sada bili na Zlatiboru i Kopaoniku.
Interesujeme jos koja je najbolja staza za pocetnike(decu)jer mi staza Poljice nije bas bas za njih.Mislim bar je tako bilo do 19.01..Ako moze bilo kakvo objasnjenje oko staza posto bi dosli ponovo za vikend? :( :(

cos

Slike su sa Ogorjelice 1.
a za pocetnike je po meni nabolja kobinacija da se krene sa ogorjelice 1 pa preko ogorjelice 2 i pored Zlatni zita ponovo do Ogorjelice 1.

bilipiton

jao ljudi mrzim vas :D ko ce docekati da prodju ispiti i dodje 20 februar :) valjda ce ostati malo snega i za nas!!

Milica

Quote from: cos on 26 January, 2009, 18:37:32
Slike su sa Ogorjelice 1.
a za pocetnike je po meni nabolja kobinacija da se krene sa ogorjelice 1 pa preko ogorjelice 2 i pored Zlatni zita ponovo do Ogorjelice 1.
Lako je tebi,a nama koji smo bili tu prvi put nije bas tako lako da sa Ogorjelice 1 prelazimo na 2 pa tako dalje........Obavestenja o stazama je sigurno zatrapao sneg ili vetar oduvao.......kako se snaci na stazi ili ici za ostalima?
Gledajuci slike tamo je odlicno,a na Poljicama je bilo stvarno svega(od proletanja ispod staze do skidanja skija,naletanja na stene),i bilo bi steta to propustiti kad ima toliko snega.

Croazy

Bravo COS  ;D Skije spremne, u top formi sam, jedva èekam subotu ludzatobom:((

stefi_89

e da i bog jednom pogleda nas... :D kako je trenutno jel zatrpava? samo nek pada do 15-og.... ludzatobom:((

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!


skofild

Nez nam sta bi radio ako nema COS!  afrocool:(
Subotu krecemo na Jahorinu!
Ako cu moci i ja cu vam posaljati nekoliko sliku!
police:(

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

baneg

Ne mogu da verujem da sam takav baksuz.Prvi put sam bio na zimovanju ove godine i nikako nas nije posluzilo vreme.Bilo je pravo prolece, a sada pada li pada.Neka bar ce drugi da uzivaju u skijanju a nama ostaje da uzivamo u ovim prelepim slikama.Vidimo se sledece godine Jahorino.Ne predajem se ja tako lako  :) Pozdrav iz Beceja

vip-jahorina

Quote from: baneg on 26 January, 2009, 21:05:03
Ne mogu da verujem da sam takav baksuz.Prvi put sam bio na zimovanju ove godine i nikako nas nije posluzilo vreme.Bilo je pravo prolece, a sada pada li pada.Neka bar ce drugi da uzivaju u skijanju a nama ostaje da uzivamo u ovim prelepim slikama.Vidimo se sledece godine Jahorino.Ne predajem se ja tako lako  :) Pozdrav iz Beceja

naravno  :bravo::(