• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

AzzazeL

Jutros sunce, a sada, koliko vidim, priprema se za obrusavanje!!!
Toooo!!! Samo padaj!!! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

pgd

ovo bijelo ..... oped pada, neka pada bogu hvala...

vip-jahorina

ovo bijelo je

[prilog je obrisao administrator]


Ivan Bgd

Quote from: vip-jahorina on 26 January, 2009, 12:26:38
ovo bijelo je

Vipe,

da li to jak vetar nosi sneg sa krosnji i krovova ili je opet pocelo da pada ?   :D  puf:)  puf:)  puf:)  :bravo::(  :bravo::(

Pozdrav

cos

Slikano danas 26.01.09, u 10:30 na Jahorini.


























to sam ja











ja sam do 1.februara tu tako da svaki dan ce biti izvjestaj sa staza a ove slike nema razloga komentarisati . ludzatobom:((

tasa


Ivan Bgd

Quote from: cos on 26 January, 2009, 14:43:39
Slikano danas 26.01.09, u 10:30 na Jahorini.

[
ja sam do 1.februara tu tako da svaki dan ce biti izvjestaj sa staza a ove slike nema razloga komentarisati . ludzatobom:((



Cos,

hvala za divne fotke !   :bravo::(

a sto gubis vreme od skijanja da bi zakacio fotke?   ???
Mozes i kad zatvore zice. Bicemo strpljivi.  ::)


Cao



HeAd

ma cos to sve sa zice direktno posalje:)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

trening po mjeri

За Косту,

Изгледа да је дошло до неспоразума. Не браним Јахорину ни најмање, чак напротив, питам се зашто се доводиш у ситуацију да три године упропастиш скијање, а можеш путовати у иностранство за готово исте новце. Не треба ти виза, имаш добру путну везу-прије стигнеш до Италије него Јахорине итд.

На Јахорини сам научио скијати, али уопште нисам емотиван због тога, не знам да ли бих у овом тренутку могао рећи ишта позитивно о тој планини.. Нарочито сам попиздио кад сам видио да сваке године "раде" на дизању цијена, па докле више? Стално се прича о плану за развој који је предвиђен у периоду 2006-2016, хало људи па 2009. је а није се ни почело. Да ли ће се улагати у вертикални транспорт и топове, право да ти кажем ни не занима ме-ски пас ће вјероватно бити 45км, а зта те паре други центри ће опет пружати више.

Силом прилика ове године сам морао скијати на Влашићу. Након тих седам дана и искустава са Јахорине, чврсо сам себи обећао: или ћу скијати у иностранству или нећу ни скијати. Док се студирало није се имало избора, морало се на домаћем терену, на сву срећу ове године сам ријешио и питање запослења, тако да не би требало бити проблема за реализацију скијања преко. Прије свега поштује себе и свој новац и нећу дозволити да ми неко продаје муда под бубреге. Поздрав свима!

Nerve

Svaka cast za slike, extra su. Vidim situacija je predobra. Sutra sam definitivno gore.      :bravo::(

Kome se ne svidja Jahorina, slobodno nek izvoli negdje drugo, pogotovo tamo gdje je, kako kazu neki, "za iste pare".    devil:(
Haj, kolika je Jahorina planina...

MarijaBB

Pitanje, jesu li staze dobro pripremljene? Koliko vidim na slikama cini mi se da ima neutabanog snijega na njima. Ako stalno pada to je nekako i realno da ga ima :)

slav

Cos
Ti si svijetla tacka u trenutnoj maglustini koja je pokrila Jahorinu.
Slike su fenomenalne i veoma profesionalne.
Zamistite da iz centra naprave sliku ,dvije na dan i stave na blog.
Prvi korak ka svijetlijoj buducnosti. No VIP je nam je dobar i trebamo ga cuvati.
No ,znajuci da je gore ,vec Legendarni COS ,bicu miran do njegovog odlaska.
Mali komentar na skijaliste.
U svim ski centrima kapacitet vertikalnog transporta je u velikom postotku veci u odnosnu na smjestajni kapacitet, zar ne, osim na Jahorini.
Jos malo pa ce biti vise mjesta za spavanje nego za skijanje.
Lijepo je  negdje otici na dobar provod kao na Jahorini/koji sigurno necete naci za te pare na Zapadu/ ali je jos ljepse kad se na dernek ode poslije dobrog dana skijanja.
No ja eto sa Austrijskih,Italijanskih,Kanadskih i Francuskih skijalista dolazim ove godine na Jahorinu .
I znam da cu svesti drzavnu u tri zavoja, i da cu se mozda razocarati ,ali sta cu srce vuce i vjerovatno cu opet dogodine na Evropska skijalista ....... da se naskijam ko covjek.

Ski-boy

 :bravo::(
Super za Fotke, ja sam trebao doci 24.01.09 na planinu ali je odgodjeno za 08,02, radi vremenskih "neprilika" tj.nedostatka snijega, nadam se da ce biti sve super u narednom periodu i mnogo, mnogo padavina        puf:)

dalmo¹

Cos svaka èast na fotkama,uvjerio si nas,stizemo u sridu,imas pice u Lavini! :bravo::(