• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

MILAN@

Pozdravljam sve èlanove Jahorine i ujedno da se prestavim, prijatelj sam od vama poznatog "cosa" . Svaka èast za slike tako i treba..... :bravo::( :bravo::(
i ja takoðe sti¾em za vikend sa cosom vjeruj te da ne mogu odoliti kakvom vremenu koje dolazi... :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(
dajem savjet onima koji nisu planirali da doðu da promjene plan i da doðu jer zabave nikad dosta. 

PBB

...My Life Is On Tarmac
              I Live With Smell Of Petrol And Burned Rubber...

MILAN@

oæe se moæi probati paraglajderi u vazduhu nemogu nikog udariti ;D ;D ;D ;D ;D ;D

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skifreak


stefi_89

pada li jos uvek? oce biti koje slicice sa staze?  8)

pailhead

Nadam se da se popravljaju uslovi. Zelim u sredu da dodjem.

alias

Ko god misli da dolazi sad je pravo vreme moze jos bolje ali uvek moze bolje, evo slike ce vam pokazati, nisu nesto al ajde da ih postavim

alias


dasa

A gde je ovo uslikano sunce mu njegovo  (:smijeh: , mislim na prvu fotku! bio sam svega jednom na jahorini pa ne prepoznajem bas sliku najbolje! Ali da ima snega ima, ne moz` da usfali!
Pozdrav svima!

alias

Izvinjavam se slikano je na Ogorjelici1, sredina staze i tako to


tasa

Pozdrav

Evo malo slika sa staze

Prvo  poljice..






nema guzva






tasa

Malo i sa ogorjelice 1





Gronji deo nisam slikao, bilo je poprilicno hladno

Na Ogorjelici u gornjem delu ima vise leda nego na poljicama, ali nije strasno

Sve u svemu, odlicno skijanje danas..

Kazu sutra sunce, pa kacim lepse fotke..

bananananan

Sjajno,sjajno...21. se blizi i ja samim tim sam blize Jahorini, samo da ostane snega....hvala na fotkama...

Bilo bi sjajno kad bi mi neko okacio slike sa vrha Poljica...ili barem da napishe nesto o stazi u kakvom je stanju...gde je led...i gde je progledala staza ako ima takvih informacija....hvala unapred ;)
jbg..