• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

pailhead

Quote from: slav on 06 February, 2009, 15:19:03
Quote from: pailhead on 06 February, 2009, 13:09:24
Treba da dodjem u nedelju, a da pocnem sa skijanjem u ponedeljak... jos nista nisam uplatio i razmisljam se da preskocim, spakujem stvari, stavim ih u gepek i pratim prognozu... Vec mi sve vise od 3 dana deluje kao potpuni optimizam. Steta samo sto se dosta putuje od BG do jahornie.
Sta da ja kazem Pailhead , dolazim iz Londona.
Meni treba vise od optimizma, nekih 30- 40 cm.
Nedelja na ponedeljak je dan kada se sve odlucuje.


Aj sad ono cuveno... Zasto dolazis na Jahorinu iz Londona?

deki

wjeko, potuno se sla¾emo sa tobom, pozdrav

zedhus

Vip i Neca se bogami ucutali... ;)
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

borderka

kakve su staze realno??? isplati li se dolaziti u nedjelju? gledam prognozu kazu temperatura 6 stepeni??? jel istina?

biljana

danas sam skijala do dva sata i to na  ogorjelici jer je tamo radio dvosjed . Na vrhu je hladno i vjetrovito ali uspjesno. Nocas je minus 2 i sve je pod ledom tako da sjutra ima skijanja .


srkki

Ja sutra dolazim pa makar mi od skija ne ostalo nista!
isti ja

slav

Quote from: pailhead on 06 February, 2009, 19:09:06
Quote from: slav on 06 February, 2009, 15:19:03
Quote from: pailhead on 06 February, 2009, 13:09:24
Treba da dodjem u nedelju, a da pocnem sa skijanjem u ponedeljak... jos nista nisam uplatio i razmisljam se da preskocim, spakujem stvari, stavim ih u gepek i pratim prognozu... Vec mi sve vise od 3 dana deluje kao potpuni optimizam. Steta samo sto se dosta putuje od BG do jahornie.
Sta da ja kazem Pailhead , dolazim iz Londona.
Meni treba vise od optimizma, nekih 30- 40 cm.
Nedelja na ponedeljak je dan kada se sve odlucuje.


Aj sad ono cuveno... Zasto dolazis na Jahorinu iz Londona?

Pazi sad ovo.
Proveo sam svoju mladost i skijasku karijeru na Jahorini i sada nakon 17 godina kad mi je sin napunio isti broj godina,odlucih da mu pokazem moju planinu.
I vidi sta se desava,hoce-nece biti snijega.
Pa makar za stara dobra vremena ovaj odozgo bi se trebao sazaliti i nabaciti famoznih 40 cm.

rookie

Hoce , nece , ima , nema , led , snijeg , vjetar , kamen , minus, plus!!!! Pa kad neko cita da bi se informisao o stazi (za sta bi ovaj forum trebao da sluzi) ovo samo izludi covjeka...Daj ba ako ima iko normalan nek informacije postavlja dva tri puta dnevno i gotovo al realno i bez optimizma ili crnjaka... pa nije malo dat milju dvije  i doc na rostilj gore jebote ... :(

Eto nek sam se nagovorio... pozdrav skijasima   devil:(

HeAd

eto vam snijega od 11.02...pa da ne kukate :bravo::( :bravo::( :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

irvas

Ovo je svojevrstan socioloski fenomen, opsesija forumom i tacnoscu informacija. Pa ljudi su i prije interneta dolazili na jahorinu i cini mi se vise uzivali jer su znali kako da uzivaju i da se opuste na zimovanju. Pa nije sve u skijanju.

tasa



vip-jahorina

evo direktno sa jahorine:
puse vjetar, stanje je onako, nema leda previse. srednji dio i gornji dio staza je ok, samo su donji dio ogorijelice, prilaz zelji, i eventualno donji dio poljica malo popustili.
poslacu vam koju sliku sad

vip-jahorina

staza sator, vrh ski lifta (kod hotela sator)