• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Kadija

Mozda sam pogrjesio sa prethodnim postom jer sam ostavio dojam da sam jos gore.
Nazalost nisam nego sam u SA a mislio sam na pitanja o danasnjem danu. Ja kada sam
odlazio pocelo je padati nesto izmedju snijega i kise. Ako malo zahladni moze se ocekivati snijeg.
Snijega na stazama ima dovoljno osim na prelomnicama, gdje su progledale. Takodje ima i dosta leda.
Mislim da navece navlace nesto snijega ratracima na mjesta gdje se tokom dana staza unisti.

slav

Quote from: pailhead on 06 February, 2009, 13:09:24
Treba da dodjem u nedelju, a da pocnem sa skijanjem u ponedeljak... jos nista nisam uplatio i razmisljam se da preskocim, spakujem stvari, stavim ih u gepek i pratim prognozu... Vec mi sve vise od 3 dana deluje kao potpuni optimizam. Steta samo sto se dosta putuje od BG do jahornie.
Sta da ja kazem Pailhead , dolazim iz Londona.
Meni treba vise od optimizma, nekih 30- 40 cm.
Nedelja na ponedeljak je dan kada se sve odlucuje.

dejans

Mi smo sad dosli sa staze Ogorjelica, sta reci, malo je padao sneg, mokar sneg, pa smo skroz mokri. Na vrhu je magla i vetar, sneg je malo raskvasen, ali moze se skijati. Danas je bilo dosta skijasa, pogotovo oko podneva. Evo par slicica pa prosudite sami. Mi smo mislili produziti boravak za vikend, ali smo se predomislili, pa sutra pakujemo kofere. Vidimo se iduce godine Jahorino!!!!!  :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(

dejans


dejans


dejans


dejans


dejans


alias

dm kralju nevidjeni, zahvaljujem ti se na dobrim slikama. Pa i nije tako lose ko sto pricaju, mopze to do sutra dik didje novi sneg, extra vidimo se sutra.

dejans

HVALA,HVALA................ i sretno vam bilo narednih dana, da imate vise snega i boljeg vremena nego mi.....

slav

DM hvala na slikama.
2x20cm snijega i svi problemi su rjeseni.
Sretan put.

elldin

Mi dolazimo u nedjelju bilo snijega ili ne, dakle Fakultet za tjelesni odgoj i sport Tuzla  dolazi u nedjelju......

alias

E to je sportski duh, i mi isto tako bilo ga ili ne vidimo se sutra, a uz sve to ima i da pada sneg najstrasnije. Tako se doziva sneg, bravo kraljevi. 


wjeko

Evo i mene sa rezimeom ovogodisnjeg odmora na Jahorini (jos uvjek sam tu :) ).
Znaci, bilo je odlicno, ili kako smo se nadali dobro smo se udali. Skijao sam svaki dan osim utorka. Srijeda je bila izuzetno losa ali sam entuzijasta kome ni mokri snijeg ne moze nista pa sam skijao i tada.
Evo neke moje ocjene po danima :
- Nedelja 10
- Ponedeljak 9
- Utorak -
- Srijeda - 3
- Cetvrtak - 9.5
- Petak - 7.5

Nisu mi samo jasni ljudi koji kazu da juce nije bilo dobro. Juce je bilo FENOMENALNO. Staze su bile potpuno zaledjene i bilo je pravo uzivanje skijati. Bar meni. Oni koji kazu da juce nije bilo sjajno mozda ne vole tvrde staze ili islabo skijaju po ledu.
Mozda posaljem i neku sliku kada se vratim kuci, ako bude neko zainteresovan da vidi ...