• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

zedhus

ovdje se ocito ispreplicu izvjestaji sa lica mjesta i prognoze,sto dovodi do konfuzije.treba se drzati STANJA NA JAHORINI,a prognoze i sbb kbb preseliti na drugo mjesto.znam da su stanje i prognoza povezani,ali bi bilo bolje za forum.
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

skifreak

Hvala ti na slikama ... ovo je tuga brate!!!  Samo da mi je znati gde mere onih 70cm snega. 

JoMa

DM, jesi li tu? kakvo je stanje? ima li novih slika? Da se pakujemo ili ne?

cos

pakuj se jel od nedelje dolazi hladni talas vremena sve ide u minus a bice i snijega da popravi ove gubitke tokom ovi par dana sto je prouzrokovo jugo. Ali snijega je dovoljno palo prije desetak dan da netreba brinuti a usput i ja dolazim 13. februara i planiram dobro skijanje. ;D


AzzazeL

14.02. je najbolja smjena na svijetu :D
Ja idem u to terminu vec 5 godina i uvijek sam imao dobra snijeg.
Prosle godine malo vece temperature, ali dosta snijega...

HeAd

Nije to da ce cos imati srece vec covjek ide na skijanje kad ima snijega t.j. prati prognozu :bravo::(
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4


dejans

Ne znam sta bi vam rekli, sad smo dosli sa staze, gore je magla, kisa pada, staza je zaledjena. Novih slika nema posto su identicne sa onim jucerasnjim. Neki skijaju, ali to su oni najhrabriji, vidim da se i oni pate sa zaledjenim stazama. Bilo kako bilo, sami odlucite da li vredi dolaziti, sneg moze iznenaditi, a i ne mora, planina je to. Mi smo skijali nepuna 3 dana.  3:(


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

slav

COS moracemo onda proskijati koju skupa .Vidimo se na planini.

stefi_89

koliko vidim gomila nas ide 13 ili 14, pa nadam se ljudi da ce bog da nas pogleda... a i ide cos on bar zna da priziva sneg  ;D

olja22

Sa razumjevanjem citam vase strahove i nedoumice.Zao mi je skijasa koji su trenutno tu ali,  razgovori u prethodnih 5 godina,mog boravka na Jahorini, od domicilnog stanovnistva sam cuo i naucio, a to se do sada mnogo buta obistinilo , da ,,dok nema jugovine nema ni padavine,, .Znaci posle jugovine dolazi velika kolicina snijega uz minus a i kvalitet snijega je super tako da OC moze da dovede staze do perfekcije. Stvarno zelim da se to i obistini.

mayday

Ako je tako onda bi od nedjelje trebalo da bude dobro s obzirom na minuse.