• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

Srdjan_ski

ljudi moji nemojte ocajavati, bice snega sigurno, kako je ono pre 15-ak dana ugrijalo, nista snega, od skijanja nije bilo ni s, sada ima nekih 55cm, ali sam siguran da ce od vikenda biti bolje, i da naravno, prosle godine je i u martu padao, tako da sam siguran da ce za koji dan opet sneg  ;D
AK Crankshaft, Banja Luka

HeAd

evo predloga za vas u vikendicama koji kako kazete camite...ja kada nisam skijao radi vjetra ili mecave kada su zatvorene zice uvjek odem do Sarajeva do Termi na Ilidzi...ogroman bazen i jakuzi, a unutra nigdje nikoga mislim da je ulaz oko 11KM cjeli dan pola sata voznje od Jahorine...tako da sve bude u fullu i kad se ne skija:)
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mida

Quote from: head on 04 February, 2009, 15:24:34
evo predloga za vas u vikendicama koji kako kazete camite...ja kada nisam skijao radi vjetra ili mecave kada su zatvorene zice uvjek odem do Sarajeva do Termi na Ilidzi...ogroman bazen i jakuzi, a unutra nigdje nikoga mislim da je ulaz oko 11KM cjeli dan pola sata voznje od Jahorine...tako da sve bude u fullu i kad se ne skija:)
Odlican predlog, razmisljao sam o tako nekoj varijanti da zapalim u Sarajevo ali ova tvoja je dobra!!!!!

pinkpanter

Mnogi su trazili neku dugorocnu prognozu za Jahorinu, a nisam siguran da sam ovu vidio na forumu. U glavnom od viska glava ne boli austin:(


http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=accuweather&traveler=0&locCode=EUR|BA|BK002|JAHORINA&metric=1
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

alias

Neznam zasto ali sam ubedjen da ce do subote sneg da napada nenormalno i ima da puca sve od skijanja, i mnogo zracimo sa onim pesimistickim recima katastrofa, lose, nema snega...trenutno ga nema mnogo ali ima da ga bude i to da ponesemo kuci.

stefi_89

predje li kisa u sneg?????? sta se desava hoce li ostati nesto od tog snega?

alias

izvinjavam se na gresci "pesimisticnim"

brinox

ZNACHI, NE IDEM ZA OVAJ VIKEND,  :'(

a taman sam mislio kad je napadalo 70cm da nema shanse da nestane snega do vikenda, ali eto shta je kad temperatura predje u plus  >:(

beranac

mi smo se vratili danas sa jahorine u bg, do nedelje temperatura u plusu a od nedelje snijeg i minus  pa slobodno na skijanje, ja sam se skijao dva dana i dosta

slav

Bravo DM na slikama.
Slike sve kazu.
Skijanje je jos ok cim na staroj JNA ima jos malo snijega.
Nadamo se novim slikama sutra.
Ne zaboravite da na vrhu Jahorine pada snijeg.
DM sa nestrpljenjemo nova umjetnicka djela.
Imenujem te pravim nasljednikom MR COS-a

slav


zedhus

pozdrav svima!sad sam izlazio na stazu,200 metara od stanice Og.1,i staza je zaledila.vedro je,ima niskih oblaka koje tjera vjetar,i temperatura je u minusu nekoliko stepeni.mislim da ce sutra biti skijanja boljeg nego danas,ali ipak po ledu.staze su uredili prije 2 sata.
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

neca

Quote from: head on 04 February, 2009, 15:24:34
evo predloga za vas u vikendicama koji kako kazete camite...ja kada nisam skijao radi vjetra ili mecave kada su zatvorene zice uvjek odem do Sarajeva do Termi na Ilidzi...ogroman bazen i jakuzi, a unutra nigdje nikoga mislim da je ulaz oko 11KM cjeli dan pola sata voznje od Jahorine...tako da sve bude u fullu i kad se ne skija:)
8 KM  je ulaz


vip-jahorina

Quote from: slav on 04 February, 2009, 20:10:55
Gdje se to VIP izgubio.
::)

nisam se izgubio, tu sam  ;D

citam i drago mi je da nas forum zivi i da jedni drugima pomazemo sa informacijama sa lica mjesta, pa kakve one bile, naravno dok su istinite.
otprike je onako kao se i pise, to je to, samo sto sam ja optimist, ima snijega dovoljno, po potrebi ce se navlaciti, ali treba nam malo novog snijega