• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Ski-boy

Po onome sto se vidi na web kameri je stanje lose, vide se fleke na stazama, ako do pocetka vikenda ne pane snijeg bit ce katastrofa
:'(

zedhus

e ovako...bljuzgo snijeg pada,ne ostaje na tlu,staza se uskuhala,tako da je skijanje za mene poslije 3 zice gotovo.Nema svrhe na silu se spustati.Imam uplacen smjestaj do subote,ali sutra gibam kuci.Jbg!Samo jos da popijem cugu u Rajskim vratima.hehe
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

skifreak


dejans

Evo malo tuznih slika od pre sat vremena sa Poljica. Celo jutro je padala kisa, susnezica, sve je raskvaseno, nista od skijanja....

dejans

Evo jedne slike sa raskvasenog parkinga na Poljicama


dejans


dejans


alias

Cao svima, ovo mi je prvi post i zelim da se svima zahvalim na informacijama koje dajete a pogotovu dm. za slike koje su stvarno extra i najvaznije sto pokazuju realno stanje, i hvala bogu da se neko setio da stavi prave slike.
Kako god da bude a bice extra vidimo se na Jahorini 7.2

Pozdrav iz Beograda

dejans

a sta da radimo kad nema skijanja,ne preostaje nam nista drugo nego da slikamo ove tuzne slike.nadamo se da ce biti bolje....samo da malo zahladi i bice skijanja.napolju je 3 stepena.

sina

da li ima smisla dolaziti u 7.2. i ostati sedam dana?



irvas

stanje je katastrofalno. Sve se topi i daj boze da nesto ostane do nedelje za kad najavljuju zahladjenje i padavine a i to je pod znakom pitanja. I ja evo camim u vikendici ali polako gubim strpljenje. Na sve strane voda tako da ne moze covek ni da hoda a da ne bude sav mokar. Eto, lose vesti ali takvo je stanje.

neca

Quote from: sina on 04 February, 2009, 14:29:06
da li ima smisla dolaziti u 7.2. i ostati sedam dana?

a zasto ne bi bilo mozda zapada 3m nikad se ne zna planina je to a vec sad im dovoljno snijega samo da stisne minus