• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

stefi_89


stefi_89

Quote from: equilibrium on 03 February, 2009, 19:45:39
Ja stvarno ne mogu da verujem, prvi put dolazim na Jahorinu na DVE nedelje, pocev od 14.02. i ostrio sam i sebe i skije, uopste ne razmisljajuci o mogucnosti da ne bude snega... al kako izgleda buducnost mi je crna, i stvarno razmisljam da li da dolazim... :( Mozda da dovedemo nekog vraca da priziva sneg? :)

opusteno buraz sledece nedelje je zahladjenje sa snegom... ja sam se isto mislio da li da otkazem ali ipak idemo nas 15 u isto vreme 14-og. pa ako nebude snega podmiticemo vraca....

diksi


sasa

Ljudi  katastrofa  jutros  smo krenuli, gore  duva jugo ,cekali  smo  do  nekih  12  popodne u  nadi  da  ce  nesto  proraditi ali  nista , samo  tanjir  poljice  na  kojem  smo  stopali  vreme  da  se  dodje  na  njega, a  to  je  ravno  15 MINUTA  zbog  2 MINUTA  spusta  tako  da  nismo  ni  pokusavali  te  se  vratismo kuci.
Malo  smo  iskoristili  to  gore  vrema  pa  se  provozasmo  do  obliznjih  hotela  i  motela  u svakom  slucaju  nikada  manja  posecenost,pogotovo  sto  bih ovo  trebala  biti  jedna  on najacih  sedmica  u  sezoni,  ipak  i  ovu nasu  lepu  planinu  drma  svetska  ekonomska  kriza.  U  svakom  slucaju  bezveze  napravljeno  360km,  da  zanemarino  cevape  na  Bascarsiji  a  i  oni  nisu  bili  nesto, dali  zbog  celokupnog  raspolosenja  ili neceg  drugok  ko  zna.   puf:)   puf:)     puf:)

Simiki

VIP,

Je li to odvratna kisa presla u snijeg?


mayday

  KAKVO JE STANJE NA JAHI, VIP-E!

dasa

 Pozdrav ljubiteljima skijanja!! Hoce li se ovaj sneg zadrzati do iduceg vikenda kada dolazim na produzeni vikend?!!? Od 12-16 tacnije!! Pa nisam valjda toliki baksuz da se ovih 70cm istopi?!!? :( :(

neca

Quote from: dasa on 03 February, 2009, 21:44:01
Pozdrav ljubiteljima skijanja!! Hoce li se ovaj sneg zadrzati do iduceg vikenda kada dolazim na produzeni vikend?!!? Od 12-16 tacnije!! Pa nisam valjda toliki baksuz da se ovih 70cm istopi?!!? :( :(
cooliraj bit ce snijega ne moze se tako brzo istopiti .

elldin

Da li ima gore gdje da se kupi domaca rakija, jer ako ne bude snijega moracemo piti da se ne ubijamo od dosade :))))


HeAd

Treba malo pratiti prognozu, a narocito brzinu vjetra...na snow forecast su prije sedama dana najavili za utorka da ce biti vjetrovito i ko god je pratio imalo mogao je da skonta da danas od skijanja nista ....znaci snow forecast jedan od najacih sajtova prati pa se klati!!!! :bravo::(
i na skijanje treba ici kad ima snijega, a ne ganjati neke zacrtane termine...nazaolst tako je ....znaci kad ima ga odma skije u gepek i ho`pla!
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

equilibrium

Quote from: stefi_89 on 03 February, 2009, 19:49:18
Quote from: equilibrium on 03 February, 2009, 19:45:39
Ja stvarno ne mogu da verujem, prvi put dolazim na Jahorinu na DVE nedelje, pocev od 14.02. i ostrio sam i sebe i skije, uopste ne razmisljajuci o mogucnosti da ne bude snega... al kako izgleda buducnost mi je crna, i stvarno razmisljam da li da dolazim... :( Mozda da dovedemo nekog vraca da priziva sneg? :)

opusteno buraz sledece nedelje je zahladjenje sa snegom... ja sam se isto mislio da li da otkazem ali ipak idemo nas 15 u isto vreme 14-og. pa ako nebude snega podmiticemo vraca....

Stefi_89, nadam se da si u pravu, nas ide 7, a sa tvojih petnaest, valjda cemo imati dovoljno ljudi da skupimo kes za vraca ako nisi... :))) Hvala na podrsci

equilibrium

Quote from: elldin on 03 February, 2009, 22:47:43
Da li ima gore gdje da se kupi domaca rakija, jer ako ne bude snijega moracemo piti da se ne ubijamo od dosade :))))

Sjajno pitanje... I mene isto zanima, i ako ima, po kojoj ceni :):):):)

Mandolina

CAO Svima, PITANJE koje je veoma bitno, da li se zna odprilike kakvo ce stanje biti od 7 feb jer tada dolazim sa blesavom ekipom na 7 dana, pa cisto da znam cemu da se nadam....Hvala i mnogo znaci Vas odgovor...chudan je taj sneg , snowboard i sve to....hvala poz

AzzazeL

Evo ovaj je prosle godine pomogao ;D
Nije htio pare, samo je htio bure vatrene vode ;D ludzatobom:(( ;D