• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

Ime

Lejla,  ovo nije sluzbeni site OC Jahorina, te samim tim ni informacije nisu zvanicne. Ja sam jutros pogledao stanje na tri kamere preko interneta, te sam odlucio da ne idem na skijanje zbog magle. Ubuduce preporucujem da pogledate kamere prije nego krenete na skijanje.

neca

upravo sa staze danas je bilo dobro skiajnje bilo bi odlicno da nije bilo magle (magla je bila pravo gusta ) ,al zato staza savrsena

neca

Quote from: sasa on 31 January, 2009, 12:11:00
Ljudi  kakavu  ovo  plus  prognozu  predvidjaju  za  ceo  februar  ????

http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=forecastfox&traveler=0&locCode=EUR|BA|BK002|JAHORINA&metric=1
Kakvo  je  stanje  danas  fale  nam  slike  od  CAOSa 
manje vise sve prognoze su fula zato ih treba ignoristai skije na rame i put jahorine

stefi_89


vuk75

Quote from: neca on 31 January, 2009, 16:57:54
Quote from: sasa on 31 January, 2009, 12:11:00
Ljudi  kakavu  ovo  plus  prognozu  predvidjaju  za  ceo  februar  ????

http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=forecastfox&traveler=0&locCode=EUR|BA|BK002|JAHORINA&metric=1
Kakvo  je  stanje  danas  fale  nam  slike  od  CAOSa 
manje vise sve prognoze su fula zato ih treba ignoristai skije na rame i put jahorine
i ja isto mislim, kod njih je razlika izmedju Sarajeva i Jahorine 1-2 stepena sto je skroz nerealno za toliku visinsku razliku.
Ja dolazim gore 28.2, svake godine sam lepo skijao u to vreme, nadam se da cu i ove...

zzdado

Kakvo ba' skijanje danas.... to je bila corabaka......magla ko' mlijeko.....pa ko je jos mogao vidjeti kako su staze sredjene, budimo realni.

milano

Skijanje je bilo vrhunsko.... zazmuris i isto ti je.... ko nema oseæaj bolje polako...

a da ponesite maglenke!!!!

sve u svemu ... super!!!

MiNchE

da li neko zna kako mogu da nadjem vremensku prognozu za drugu polovinu februara?sa drustvom idem na jahorinu od 14-og do pocetka marta i mnogo me plase ove silne najave kisa i temperatura oko 8 stepeni...a nigde nisam nasla kako ce biti za period posle 14-og....  :-\


vip-jahorina

dobrodosli !!!!
nadam se da ce biti dobre informacije sa staza -  :bravo::(

neca

Quote from: zzdado on 31 January, 2009, 18:27:34
Kakvo ba' skijanje danas.... to je bila corabaka......magla ko' mlijeko.....pa ko je jos mogao vidjeti kako su staze sredjene, budimo realni.
staza se osjeti i ako se ne vidi,danas manja vise isto hladno,malo je magla rijedja i radi praca! :bravo::(

goch

pozdrav iz Caffe Roma,docemo ,sklonte se
Blago onom koji nema ¹ta da ka¾e,a ipak æuti!

neca



mida