• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.


brrrrrrrr

Quote from: neca on 30 January, 2009, 15:44:24
Quote from: brrrrrrrr on 30 January, 2009, 12:29:35
nadam se da ce ta praca uskoro proraditi jer bez prace nema pravog skijanja....... ;D a ako je problem manjak skijasha ne brinite se dolaze ekipe iz banjaluke u izuzetnom velikim brojevima  :bravo :bravo::( tako da vidimo se uskoro....tacnije u subotu :)
IZ OC -a planiraju da puste pracu za vikend,info iz prve ruke   :bravo::(



HVALA PUNO :)))))

MAXIMUS

Ekipa sutra dolazim iz Osijeka.  U zadnjih mjesec dana sam pro¾ivio dosta strahova zbog manjka snijega,skoro otkazao,ali snijeg i Cos sve spasili! Vidimo se!! :bravo::( :bravo::(

01xxx01

ode Cos i niko nije stavio slike........
:-(

stavicu ja sutra, ha!
:-)

stefi_89

kako je vreme gore? pada li sneg?

pgd

navikli smo svi na svakodnevno objavljivanj slika sa ljepotice JAHORINE, valjalo bi kad bi postalo tradicija, da i mi koji ove godine necemo doci  :( :( :(, bar malo uzivamo 



dadot


MAXIMUS


ser_katana


Quote

postaje se tako sto se bukira jedan objekat sa stranice www.jahorina.org koji i sponzorisu ovaj forum - da nema njih nebi bilo ni foruma, ali ajde da budemo korektni i svakom clanu foruma koji se vidno potrudi sa postovima a kasnije sa izvjestaima sa terena, ima sve popuste sto ih vip dobije, znaci od bazena, sauna, ski skole, rentala, interneta, do onih ulaznica za disco (za djevojke se morate potruditi  8))


:)
ja direktno sa hotelom komunicirao i rezervisao
dogodine

poz

sasa

Ljudi  kakavu  ovo  plus  prognozu  predvidjaju  za  ceo  februar  ????

http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=forecastfox&traveler=0&locCode=EUR|BA|BK002|JAHORINA&metric=1
Kakvo  je  stanje  danas  fale  nam  slike  od  CAOSa 

stefi_89

oceli se javiti neko da kaze kako je stanje goreeee???? vip, cos gde ste ljudiiiiiii???   ???

sale1988

Quote from: sasa on 31 January, 2009, 12:11:00
Ljudi  kakavu  ovo  plus  prognozu  predvidjaju  za  ceo  februar  ????

http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=forecastfox&traveler=0&locCode=EUR|BA|BK002|JAHORINA&metric=1
Kakvo  je  stanje  danas  fale  nam  slike  od  CAOSa 

iskreno,mislim je ovo prognoza za sarajevo a ne za jahorinu.

Lejla

Stvarno ja ne znam ko je dao jutros u 9h prognozu da je na jahorini oblacno? Niej oblacno nego se ne vidi prst pred okom, oblacno je za ovo vrijeme danas suncano!!!!
Ne bi nikad krenuli na skijanje iz Sarajeva da se iko sjetio da kaze da je magla. Stvarno nema smisla!!!

Ko stavlja prognozu dnevnu???