• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

stefi_89


vip-jahorina


beranac

слабо се види шта на камерама изгледа магле има доста поготово у горнјим дјеловима, пада ли шта

wjeko

Mislim da je ova druga kamera zatrpana snijegom tako da ono sto se vidi je ustvari snijeg a ne magla, mada mozda vip moze da potvrdi.
Imas na siteu http://www.go2jahorina.com/ kameru koja se refreshuje svakih 8 min i gleda na Zlatna Zita i lift Olimplik. Tamo se vidi da nema nesto magle, ali nema ni skijasa. Zali boze sto nisam gore.
Opet cu ja o vremenu malo. Cudna mi je ova prognoza, na nekim sajtovima se najavljuje jugo a na nekima nema ni pojma od juga, samo sjeverni i sjveroistocni vjetrovi u narednih 6 dana.

mig

Stvarno ljudi panicarite pa vrijeme se mijenja svakih sat.................snijega ima i bit ce ga nema panike :bravo::(
Cos i Vip svaka cast i tnx na informacijama i slikama stizemo 31.01. Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

vip-jahorina

ova gornja kamera je zatrpana snijegom. i morao bi se neko gore popeti da je ocisti, sto je pod ovim snijegom i temperaturama skoro nemoguce.

magle ima i to prilicno, spusta se od vrha ka doljnim djelovima staze

zedhus

Snijega ima za onog ko dodje da skija, ko ne dodje - nema snijega za njega. afrocool:(
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

pianomaster88

Pozdrav svima :) Mislim da ce snijega biti bar citav februar, a neko vrijeme vec pratim prognozu i do sad su najbolje rezultate imali na accuweather.com, pa dugorocnu prognozu (za 15 dana) mozete vidjeti na:  http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=forecastfox&traveler=0&locCode=EUR|BA|BK002|JAHORINA&metric=1
Vidimo se uskoro gore....
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla

zedhus

Quote from: pianomaster88 on 29 January, 2009, 13:11:03
Pozdrav svima :) Mislim da ce snijega biti bar citav februar, a neko vrijeme vec pratim prognozu i do sad su najbolje rezultate imali na accuweather.com, pa dugorocnu prognozu (za 15 dana) mozete vidjeti na:  http://www.accuweather.com/world-forecast-15day.asp?partner=forecastfox&traveler=0&locCode=EUR|BA|BK002|JAHORINA&metric=1
Vidimo se uskoro gore....
Stari, ne bih da tebe i ostale plasim, ali i februar je dug, i sve ovo moze da nestane u roku od 7 dana.
Treba biti realan; pa prosle godine je bilo padavina, ali je manje srece bilo sa niskim temperaturama.
Zato je najbolje da se ne nervirate i ne pravite frku.Samo posjecujte ovaj forum, citajte, gledajte slike, a ja odo prekosutra na sedam dana, pa cu vam javit situaciju. (:smijeh:
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

skofild

Vip Jahorina, interesuje me zasto i danas 3 zicare ne rade?
Ima li neki problem?

JoMa

Dok èekamo...da se potsetimo...na februar 2006.

neca

bezveze panicite sa tim vremenskim prognozama a i sami vidite da se mjenjaju iz sat u sat3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:( devil:( .sto se tice stanja sa snijegom na jahorini odlicno ima ga i bit ce   i trenutno pada    ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((

neca

Quote from: skofild on 29 January, 2009, 14:01:00
Vip Jahorina, interesuje me zasto i danas 3 zicare ne rade?
Ima li neki problem?
nema problema!!!!!!!!!

cos

trenutno snijeg propadava , temperatura je na dnu Ogorjelice 1 oko -5 C a na vrahu bilo je i do - 15 C. Radile su sve zice osim Ogorjelice 2 i Prace.Znaci radile su i Zeljo i Olipik.
to sto se tice kise za sledecu sedmicu to je neka greska sigurno jer na ovoj mojoj prognozi koju ja pratim i koja mi se do sad pokazala najtacnija naredni 7 dana nece biti juga i porasta temperature. Put je prohodan od Pala do Jahorine pa i do Satora.Zimske gume su obavezne ako neko misli ici na Jahorinu , a kobinacija ljetna guma i lanci to NE POMAZE.
A sto se tice interneta u Snjeznoj Kraljici(Lavini) je FREE ne placa se.

A slike malo kasnije da se istusiram i odmorim.