• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

cos

evo spremam se za staze ,sta da slikam danas? ::)

skofild

Dobro jutro svima! Cos slikaj danas lijepe zene!   :-[ :-[ :-[ :-[ :P :P :P


sale1988

Pa da evo danas napravi kombinaciju,slikaj lepe zene na snegu...;) Nece valjda biti ove kise sto najavljuju?

skofild

Treba mi jedna informacia! U nedelju stizemo na Jahorini, i znam kako je to dobro kad neko svaki dan stavi nove slike is staze, vreme itd. slike na forumu. Cos je rekao da on vec tad ne ce bit tamo. Gde cu ja moci da se stavim slike na forum? Ima li negde za to mesto na Jahorini? Sad pomozite vi mene pa cu onda ja od 1 do 6 staviti slike.


vip-jahorina

Quote from: skofild on 29 January, 2009, 10:17:12
Treba mi jedna informacia! U nedelju stizemo na Jahorini, i znam kako je to dobro kad neko svaki dan stavi nove slike is staze, vreme itd. slike na forumu. Cos je rekao da on vec tad ne ce bit tamo. Gde cu ja moci da se stavim slike na forum? Ima li negde za to mesto na Jahorini? Sad pomozite vi mene pa cu onda ja od 1 do 6 staviti slike.

samo mi reci gdje si smjesten?

skofild

to ne znam jer sve je drug pravio i to ce me bit poklon. Tako da ne mogu ni da pitam jer onda ce drug znat da ja znam da idemo na skijanje. Ali nema tamo nesto internetski klub?

vip-jahorina

imas wireless internet skoro u svim djelovima "urbane" jahorine.
potreban ti je pristup.

u hotelu lavina i termag mozes recimo zakupiti sate, ali mislim da je ova ponuda najjeftinija, samo moras probjerit imas li signala na licu mjesta:
[ur=http://www.jahorina.org/files/wireless-internet.phpl]Jahorina Internet[/url]
imas popust od 10km ....

Ivan Bgd

Sto ne radi Praca danas ?!  ???

Mozda nema dovoljno snega?   3:(

stefi_89

takodje zeljo i olimpik vec drugi dan ne rade koji je razlog? ne mogu da stignu da srede staze od tolikog snega??? :D

skofild

puno vam hvala. Kad stizemo javi vu jos van na forumu.
A ne znam sta ce bit ako ce padat snijeg?! Jako cu bit tuzan.  :o :o :o :o >:( >:( >:( >:( afrocool:(


beranac

каква сад киша, шта причате, ма са оволиким снијегом нема бриге само опуштено 8)

neca

Quote from: Ivan Bgd on 29 January, 2009, 10:45:15
Sto ne radi Praca danas ?!  ???

Mozda nema dovoljno snega?   3:(
Ti si bas pesimista, :( :( :( :( :(
sad sa  staze ima puno snijega al nema puno skijasa !!!!!!!!!