• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

sale1988

Ma ne mora da staje...moze da se skija i dok pada sneg.;)Za svaki slucaj,da ne izmalerisemo...Dolazim 7.2. pa bar do tada,hvala za slike,extra su,nadam se da ce ih biti jos,i jos vise snega!!!

vip-jahorina

@cos

reci tim iz prodavnice simano da mi se jave, stavit cu im besplatnui reklamu na sajt.
dnevno imamo samo 10.000 posjetilaca na www.jahorina.org

wjeko

Pozdrav svima.
Planiram dolazak u subotu, 31.01. Odahnuo sam kad sam vidio koliko snijega je napadalo poslednjih dana. Nego, vidim da se danas na prognozi pojavilo jugo od sledeceg utorka, i to poprilicno jako.
Kakav je komentar iskusnijih vukova? Hoce li se odrzati snijeg ako naleti juga budu toliko jaki kao sto stoji u prognozi?

vip-jahorina

sa oviliko snijega nece nam jugo puno naskoditi.
a i prognoza je uvijek 2-3 dana prilicno sigurna, poslije toga se sve moze par puta okrenuti.

a jos nesto: i ako bude juga, poslije juga, dolazi opet snijeg, staro pravilo......

zedhus

Umjesto topova za snijeg, trebace nam ventilatori za jugo!
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

wjeko

Hvala na odgovoru. Nadam se da ce fulati ovu dugorocniju prognozu. A i ovih par dana do utorka nek' napada jos metar pa da zaokruzimo na 2  ;D
Navijat cemo za sjeverac.

zedhus

hajde ljudi bolan na spavanje,nemate ovdje stvarno sta da radite, ne mozete nista pomoc. police:(
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

rookie

Samo jednom sam bio i imam veliku zelju da se vratim, samo boze daj snijega i da starom ne bude trebalo auto  preko vikenda :)

Ajmo malo cijene dole op :)

neca


mida

Odlicno samo neka pada valjda ce ga biti 14.02 kada budem dosao!!!!!!!!!

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

zedhus

hehehe, zeljko.mili, ipa76, viking-pa, zzdado, kleo, snjezana, zedhus, dm, Dennis...ko ce od vas? police:(
Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!

dejans

Pozdrav svima iz Novog Sada..... super ste... jedva cekamo subotu da se pridruzimo veselim skijasima....
Mozete li nam reci kakvi su putevi do tamo, trebaju li lanci na prilazu Jahorini?

AzzazeL

Ma ne mogu vjerovati da vidim najavu za kisu >:(
Mrzim kisu >:( >:( >:(

Ivan Bgd

Quote from: AzzazeL on 29 January, 2009, 08:56:51
Ma ne mogu vjerovati da vidim najavu za kisu >:(
Mrzim kisu >:( >:( >:(

Strasno,

daj Boze da okrene na severac i da zahladi !   puf:)

Pozdrav