• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 5. dio

Started by vip-jahorina, 25 January, 2009, 21:28:54

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

vip-jahorina

Nastavak teme Stanje na Jahorini 2009 - 4. dio

trenutno imamo odlicne uslove za skijanje, hladno, snijeg pada, ima ga prilicno puno, staze su pod kontrolom.....
cos nas je bukvalno zasuo sa slikama sa staze, evo nekih za pocetak teme:




vip-jahorina

stavrno mi je zao kosta, jebiga - nista se drugo ne moze reci.
da si bio nas gost, rado bi ti ustupili neki slobodan vikend ako u nasim kucama bilo sto slobodno...

sad je zapado snijeg, ima ga, polako se spusta temoperatura, mada ocekujemo nove padavine .....

nadam se da ces promijeniti odluku za nasa skijalista, pogotovo jahu, ipek se pocinje od proljeca ulagati......

bilipiton

covek je upravu za one tanjire,cini mi se da su mogli dodati koji,ako me secanje ne vara od prosle godine tamo je guzva jer nema dovolkjno tanjira,mislim da to i nije neka investiicja,elem ja sa drustvom dolazim u drugoj polovini februara,moj matori kaze da tada sneg obicno ne zakaze,tj da ako ga ikako ima ima ga s prelaza feb na mart...

trening po mjeri

Не контам зашто неко ко има могућност да путује без ограничења 3 године за редом долази у Босну на скијање? Да се мјењамо?

Popokatapetl

Prekrasna zimska idila, nemam rijeèi...
Ni za Novu Godinu nije bilo ovako, no ipak se je skijalo sasvim solidno...

Nakon ovih sllika èovjek dobije ¾elju da se opet vrati.... 8)

zedhus

Hocu i ja da nakarikam na 5 zvjezdica!




vip-jahorina

momci, sve to stoji, ali covijek ovdje ne prica o vremenu nego o infrastrukturi.
vi znate da sam ja onaj koji odmah skace kad se napadne jahorine, ali sta je tu je..... mada je mjesto za temu pogresno.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pustimo sad to, ovdje je tema STANJE na JAHORINI:

imamo novi snijezni alarm, od danas pa do srijede....... znaci daljne zatrpavanje jahorine  cr:)

Cokie

Samo neka trpi pa da se ponovi 2005  :)  :)

vip-jahorina

veju veju pahuje  ;D ..

kratka obavijest: u cetvrtak je koncert riblje èorbe u peggiju
Daljne informacije u temi Koncert Riblje èorbe, molim vas ovdje samo o stanju na jahorini ....

vip-jahorina

evo konacno i druga web kamera je proradila ....
Web Cam

vip-jahorina