• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

staze za bordere?

Started by vip-jahorina, 20 January, 2009, 13:53:11

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

nenobl

zidoo.... sjedi, 5!!!   nauci samo vremensku prognozu bolje.. pa se javi da odgovaras!!!  cr:)

kri¾aj

Quote from: cos on 20 January, 2009, 18:02:08
ljude stavljaju da uce ispod brda da voze. Zaletis se malo, ne vidis sta je ispod brda a tamo medjed doveo petero djece. Uzas.

ovo je istina !

To je istina, kakve povrede zbog bordera! Treba kulturu skijanja nauèit, a ne "da se pije kafa" ispod prijelomnice.

boarder

pa da najbolje tako posebne staze za skijase posebne za bordere (:smijeh: prosli put dvosjed prestao da vuce jer je puhalo valjda na vrhu prebacim se do tanjura dodjem na red a redar mi veli ovo je samo za skijase jer im mi sa daskom pokvarimo spure pa valjda onda izlijecu sa staze :-\al eto idi jer si na redu a nemoj vise pokusavati.a ovi prijedlozi kao posebne staze su drama dobri al najgore je sto i misle da je to zgleda stvarno izvedivo i  to misle ozbiljno :bravo::(evo ja cu napisati nesto jer vidim neki i pitaju kakko izgleda to vani!! evo ja posto zivim u austriji i redovno sam na skijalistima pa vam mogu reci opet nazalost da se samo kod nas o tome raspravlja,guljenja staze,pocetnik,brza voznja ::)a nedaj boze da tu dodjes nasidri ili tanjur a onaj ti kaze "nemoze ovo je za skijase pokvaricete im spure" to bi im vjerovatno do parlamenta otislo.jedina stvar koju su uveli i to ove sezone za dijecu do 14 godina obavezna kaciga sto je ok.inace plati kartu i koristi stazu koju hoces plavu crvenu crnu pocetnik ne pocetnik ako volis izvoli.a stazu guli kaku umijes i volis jer jer oni svaku noc sa pistenraupe ili ratraka kako se vec zove priprmaju za sutra,tako da te svako jutro ceka staza kao pometena.a sad zasto na jahorini ne ravnaju tto je opet druga tema....svaku noc 150-200 litara nafte  je valjda mnogo.pozdrav svimanadam sa da nam nece podijeliti staze :)

ThunderBird


zum

kacigu na glavu, nego sta, ali sta za koljena uraditi s takim budalama?
kad ima tih divljih ucitelja ko kise. ko njima djecu dade da ih uce? ne kazem, mozda stvarno taj nije vidio, ali inace dosta tih samozvanih ucitelja su dno....


ThunderBird


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

twid

ko ce ih pod kontrolu stavit?
sam komadnir policije ima svoju divlju skolu

zum


ThunderBird

2 twid: Po ko zna koji put se pokazuje kako ovdje nema dr¾ave...  >:( na ¾alost...

2 head & zum: Istina istina... samo rove...  3:(

borderka


borderka

a sto se tice ucitelja, to je tek za pricu. svaki kreten koji je juce stao na dasku uzima sebi za pravo da radi taj veoma odgovoran posao... i veci mi je hit kad iza njih stoji neki rental ili FOL klub... smjesno...

vip-jahorina

napravit cemo dogodine na dva kraja dva stitnika od snijega i podijeliti kamenje, veliko kamnje  (:smijeh: pa ko ostane ziv, dobija stazu.
ucesnici se nece birati nego ce biti izabrani  (:smijeh:
naravno i dobrovljci ce se uzimati cr:)

otrov

Quote from: Meklaud on 20 January, 2009, 22:24:13
Svajcarci (dosadno ljudima pa moraju nesto raditi) su skontali da im se godisnje povredi oko 19000 ljudi na skijalistima sirom zemlje, i kao glavni razlog navode brzinu skijasa i sudare sa drugima. I odlucili su da ce da uvedu kontrolu brzine pa ko ide brze od dozvoljenog--papa skipass.

sta, policajac sa mjeracem brzine pa kao lizalo i parkiraj sa strane .. vozacku i saobracajnu .. ma daj .. pa prodao bih skije i isao na thailand iste sekunde .. ka ta stro fa

a za ovu borbu kamenjem nije losa ideja ... ima ga u izobilju .. pocetnici su katasrtofa .. previse ih ima na jahorini i stvarno svi bi prvu zicu u zivotu sa vrha ogorjelice .. pa ja kad sam ucio skijati prvo sam citav dan ucio kako se pada i kako se ustaje .. danas ljudi uzmu skije i na vrh
pocetnici skijasi prave skakaonice a pocetnici borderi deru ono malo snijega
nema tu rijesenja niti ce ga ikad biti .. samo zirafe i navlaci :)
share it with friend or two

miledjeko