• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

snjeza



Ne moze biti izvrsen tehnicki prijem zicara, niti izdata upotrebna dozvola od strane ministarstva za prostorno uredjenje jer firma Majneks nema dozvolu za rad. Jer niko nemoze garantovati za kvalitet ugradjenog betonskog materijala posto sama firma nema licencu, po automatizmu zicare ne bi nikako mogle dobiti upotrebnu dozvolu. Dozvole se samo dobijaju u slucajevima kada su firme radile koje imaju licencu. Mislim da ni trzni centar TOM nema upotrebnu dozvolu. Ukratko ne moze se nikako raditi ako nemate upotrebnu dozvolu. Jednom ce to doci na red.


A onda je pitanje kako je Majneks godinama radio za opstinu Pale asfaltiranje, setaliste, korito rijeke Miljacke i izgradnju stambeno poslovnih objekata, a nemaju dozvolu za rad!!!

raca

QuoteDakle VIP,bez neke uvrede,kako to da si ti(hocu reci agencija) odjednom postao sad ljuti neprijatelj OC-a i Koromana,a sjetimo se decembra i prije mjesec i nesto kada si ih velicao i hvalio na sve strane???

To sam i ja primjetio, ali obicno je to tako, kad dodje do brodoloma laktanje i gazenje je prirodna pojava. Jbg... najredije bi oni sad sakrili sestosjede da mogu, jer moze se i bez njih, i svakoga ko ih spomene nalemali.
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

01xxx01

fakat nisam ni ja mislila da ce biti ista od silnog pisanja svacijeg, ali nek' se zakuvalo konacno!

vip-jahorina

uh, tema je 6sjed na Jahroini, ali evo ukratko:
Nisam posvadjan sa Koromanom, niti imam namjeru. Cak jedva cekam da sjednemo zajedno i vidimo u cemu je problem. Do sada smo uglavnom sve razgovorima rjesavali.
U decembru smo imali stvarno sve cisto, bar smo tako mislili, da bi se kasnije poceli veliki propusti pokazivati. Ja cak niti sad nisam konkretno protiv OC, mada je ovo pisanje o nama po novinama moguce da je poteklo iz OC-a. Kazem nisam siguran, pa tako i ne mogu tvrditi da jest.

A to sto se lavina nezadovoljnjih forumasa i ljubitelja jahorine ovdje skupila i pocela pisati o 6sjedima je sloboda pisanja (naravno u odredjenim rubrikama). Mislim da je to dovoljno.
Kao sto rece Harison, sve je dobro krenulo i svima nam je bilo u od velikog znacaja da se dobro zavrsi. Naravno da ce OC dobiti veliku podrsku od nas ako to bude i dalje tako.


Mozemo li sad o 6sjedima, jer idemo u totali off-topic, pa da ne moram prebacivati postove u druge teme ....

skiDeki

Ja necu vise nista da kazem na ovu temu, da je dobro- nije, da smo razocarani- jesmo, sestosedi koje toliko cekamo i koji su obecani- ne rade!

Ko god da je kriv u vezi toga, nek se maksimalno zalozi da se stvari dovedu na svoje mesto, siguran sam da ce i mati opet punu podrsku od svih nas!!!

Samo vremena je jos veoma malo, zato nek zasucu rukave i nek pod hitno preuzmu nesto, da smirimo ove tenzije, ipak nikom (bar mislim) nije u cilju da ovi sestosedi stoje, vec se mnogo izgubilo!


VRATIMO STARI SJAJ NASOJ JAHORINI, SVI ZAJEDNO!!!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

kapa

Koroman ne moze da bude dobar za Jahorinu jer covek koiji nikad u zivotu svom nije kupio ski pas a kamoli skijao on nezna sta je planina.Tu bi trebao da bude covek ala CIBE.

vip-jahorina

bravo deki .... idemo dalje, ja bi vas zamolio da krenemo opet sa saznanjim i izvestajima.
Ja vam ne mogu trenutno nista novo reci. Imam pet razlicitih informacija i sve sa pouzdanih mjesta. Cim nesto konkretnije bude, mi se javljamo sa izvjestajima.

lena

jedna mala molba:
Sestosjedi i samo ovdje o sestosjedima.
VIP Jahorina Woman Team

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Bas kako kaze nasa Lena....samo o sestosjedima i evo jedna slikica Makeover:


P.S.
Nekako mi sad drazi ovaj ludi dvosjed...haha kak ludo izgleda  (:smijeh: (:smijeh:

loop

stavi slike izlaznih, e ono je usporedba  ludzatobom:((
allways stand sideways!

01xxx01


skydiver

Quote from: harison on 05 February, 2010, 11:50:19


@Skydriver
Dragi Skydriver, Vip ti je fino objasnio da ovo nije politcki forum, i ovo je forum za raju i nasa raja treba o svemu biti obavjestena sta i kako se radi na Jahorini, zamolio bih te da tvoj izvjestaj (post) objavis u Novinski kutak, jer je to tema gdje se moze spominjati politika i ostale stvari....

@harison
Mene jedino  interesuje kao gosta je da mogu za svoje pare koje dam dobijem modernu zicaru, a ne unutarstranacka i kadrovska pitanja. Ali i ostali treba da shvate da liftovi nece proraditi dok se to ne rjesi na nekom drugom mjestu
Inace pohvale za ove sve ove izvjestaje sa staza i nove kamere.

vip-jahorina

naravno da mozes da dobijes sve odgovore. a hare je rekao da imamo novinksi kutak za sve ste izvjestaje. u principu smo i mi gosti na jahorini, jer ostavljamo tamo svojuu lovu.
pitaj slobodno


enkidu

Alo bre, nema me dva dana i odmah pravite sranja!!! Treba da doðem sa gomilom peèenice, domaæih kobasica i rakije da vas smirim malo?  police:(