• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

DekiDeki

Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

dejans

Druze,nema guzve,Jahorina je pusta....ne cekas na zicarama ni sekunde,odmah sjedas...

HeAd

ljudi skijanje je full snijeg je extra kvalitete
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

ma da, nema potrebe za 6sjedima  :P

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 01 February, 2010, 23:34:22
ma da, nema potrebe za 6sjedima  :P
vip-e samo ti njih lozi, na ovaj tvoj post sutra ce da bude bar 2 srane odgovora. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

rece, eno i vip je rekao da nam ne treba  ;D  (:smijeh:

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 01 February, 2010, 23:36:37
rece, eno i vip je rekao da nam ne treba  ;D  (:smijeh:
sad je gotovo kad si ti rekao da ne treba onda nece biti nista od njih ove sezone. potpnuse sve ladje sa samo jednom recenicom. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

salu na stranu, nesto se suska, ali toliko toga dolazi mi sa svih strana, da bi ipak volio malo sacekati dok se nesto bar malo povjerenije objavim.

DarkoN

iskreno da ti kazem, meni sad pustanje sestosjeda dodje kao naucna fantastika. izgubio sam svaku nadu da bi nesto moglo biti. ali mi je najsmjesnije koliko su momci na zicama nervozni zbog ovih  police:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

stefi_89

jesu postavili citace ski pasa na poljicama?

BOJAN-BG

kad dobiju dozvolu postavljace ga i nocu ako treba


md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

Bojan NS


grga

Ovaj tjedan nema sanse da ce proraditi, iz jednostavnog razloga, ja dolazim u cetvrtak na Jahorinu.
;)