• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

Vlado28

Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

HeAd

izgleda da spremaju sestosjed ili ciste led sam korpi jer sam cuo da su okovane ledom...ne treba dzabe garaza za njih....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

dejans


Bojan NS

Zaledio se pa neæe da upali  :o

harison

Izgleda se priprema ulazni dio tj. uredjuje se oko one pokretne trake i izgleda ima sanse da ce se pustiti tokom ove sedmice  :o :o :o jojjj daj bozee da hoce....

EVO GA DUGME

dejans

Toooo Hare,sad ga zavari u tom polo¾aju,za svaki sluèaj  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

*mana*

Daj ga na ON, dok se ne rastope boje.  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

DekiDeki

Quote from: HeAd on 24 January, 2010, 23:54:26
pa nek gosn. Koroman izadje u medije i nek kaze u cemu je stvar tako ce najlakse da rijesi problem..pa ide ona emisija svake nedelje sa jahorine s ljubavlju...valjaju tamo neke supljake, a ne doticu se najaktuelnije teme.....nek koroman izadje i kaze kako stvari stoje pa pod pritiskom medija da se to rijesi...jedino ako ON nesto ne KRIJE...ja da sam na njegovom mijestu davno bi to uradio....

A sta bi to taj GOSPODIN mogao da kaze kad izadje u medije?!

Npr:
Da sestosjed stoji zavrsen u jeku sezone, a ljudi se na njemu ne mogu voziti jer NASA nije odobrila pokretanje zbog moguceg uticaja rotiranja sestosjeda na kretanje zemljine kugle...
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

DekiDeki

Ili jos bolje da neko otvori temu:

ZASTO NE RADI SESTOSJED NA JAHORINI?!
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

harison

Evo jedna lijepa slikica:



Nije potrebno to otvarati jer se ocekuje pustanje u pogon ove sedmice, ako ne bude onda su nadrljali pravo

DekiDeki

To se ocekivalo i prosle sedmice...
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!

HeAd

Quote from: dekideki on 25 January, 2010, 15:57:57
Quote from: HeAd on 24 January, 2010, 23:54:26
pa nek gosn. Koroman izadje u medije i nek kaze u cemu je stvar tako ce najlakse da rijesi problem..pa ide ona emisija svake nedelje sa jahorine s ljubavlju...valjaju tamo neke supljake, a ne doticu se najaktuelnije teme.....nek koroman izadje i kaze kako stvari stoje pa pod pritiskom medija da se to rijesi...jedino ako ON nesto ne KRIJE...ja da sam na njegovom mijestu davno bi to uradio....

A sta bi to taj GOSPODIN mogao da kaze kad izadje u medije?!

Npr:
Da sestosjed stoji zavrsen u jeku sezone, a ljudi se na njemu ne mogu voziti jer NASA nije odobrila pokretanje zbog moguceg uticaja rotiranja sestosjeda na kretanje zemljine kugle...

al ok..sve se rjesava u petak..od petka izgleda rade....

iznenadjujes me deki...zar nije dovoljno da izadje i kaze radi cega ne pusta sestosjede u pogon? i gdje je zapelo? i ko mu to ne da upot.dozvolu? i radi cega su mnogi gore slagani.....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Nesto mi mirise ko da ce ga pustiti uskoro? ideea:(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

harison

imamo slican NJUH Deki, hehehe (:smijeh: (:smijeh: , a meni sad pravo zamirisa da ces ti izgleda ipak doci u PETAK  :bravo::(