• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: harison on 24 January, 2010, 23:25:10
Danas se skoro citav dan vrtio Bataneo sestosjed (poljice) test faza po cetvrti put... i OC radnici su pripremali ulaznu stanicu, tabali snijeg i popunjavali rupe, nisam stigao uslikati  ??? ja sjedim na dvosjedu (golf I), a vamo fura sestosjed crveni ferari ccccc doslo mi je da skociti sa dvosjeda na sestosjed... pa gdje padnem padnem makar probati  (:smijeh: (:smijeh:
JESI BLESAV!!!!!  (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh:

BOJAN-BG

Quote from: Dane_BravO on 24 January, 2010, 23:29:14
Quote from: harison on 24 January, 2010, 23:25:10
Danas se skoro citav dan vrtio Bataneo sestosjed (poljice) test faza po cetvrti put... i OC radnici su pripremali ulaznu stanicu, tabali snijeg i popunjavali rupe, nisam stigao uslikati  ??? ja sjedim na dvosjedu (golf I), a vamo fura sestosjed crveni ferari ccccc doslo mi je da skociti sa dvosjeda na sestosjed... pa gdje padnem padnem makar probati  (:smijeh: (:smijeh:
JESI BLESAV!!!!!  (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh:  (:smijeh: (:smijeh:
HARI JESI TI PRONASAO TO DUGME ZA POKRETANJE SESTOSEDA

pitar

Ako sam dobro razumio, kljuc ove enigme nije na Jahorini vec u Banja Luci?

Evo i ja dodajem svoj glas negodovanja... Danas su radila 2 dvosjeda (zasto Skocine nisu radile a juce su bile u pogonu nije mi jasno...) Na Ogorjelici 2 kasno je postavljena ograda (prije toga je ulaz na lift bilo hrvacko natjecanje). I pored svega, predivan dan na olipmijskoj ljepotici.

Posto sam iz Sarajeva, nastavicu dolaziti na Jahorinu bez obzira na sve zavrzlame. Ali je porazna cinjenica da zbog politickih (a mozda i privatizacijskih) malverzacija cjelokupna turisticka slika ove regije stagnira umjesto da se razvija i pored ogromnog potencijala (ista stvar je i na Bjelasnici). Ali nekome je izgleda upravo to u interesu.

Do boljih dana, nastavljam se vozikat na starim/dobrim dvosjedima sa osmjehom na licu. pozz

skiDeki

Veoma zanimljiv kratak i jasan post!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

HeAd

pa nek gosn. Koroman izadje u medije i nek kaze u cemu je stvar tako ce najlakse da rijesi problem..pa ide ona emisija svake nedelje sa jahorine s ljubavlju...valjaju tamo neke supljake, a ne doticu se najaktuelnije teme.....nek koroman izadje i kaze kako stvari stoje pa pod pritiskom medija da se to rijesi...jedino ako ON nesto ne KRIJE...ja da sam na njegovom mijestu davno bi to uradio....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

@pitar
da, kljuc je trenutno u BL ali nisu oni izazvali zastoj, nego strukture koje su izabrale odredjene firme za izvodjenje radova.... koje nisu imale dozvole, kako se prica...

@head
:bravo::(  :bravo::( i to iznosim sutra


Ah da, skoro sam zaboravio. Malo samu petak sjedio sa bracom austriijncima u polaznoj kucici bataneo sestosjeda, i procaskali smo o svemu. u svakom slucaju je 6sjed spreman i sto se njih tice u naredna 2-3 dana bi trebao preci u ruke OC-a. To je ono isto sto smo imalo tamo negdje oko 23.12.  Oni su veoma zadovoljni kako je sve ispalo: znaci kvalitetom, izvedbom i pozicijom. (sta je sa podlogom - valjda ce biti dobra  hug:( )
Ne vjerujem da ce ovaj put biti "otovorenje" jer ski zajednica nabijena negativnom energijom.

skydiver

Drago mi je sto ove godine nisam dosao na Jahorinu, pa da u spicu sezone platim 100 evra 6-dnevni skipas i gledam te setosjede kako stoje i uz to jos se nerviram za sopstvene  pare.
Postali su ko ovi u Crnoj Gori- "posaljite nam pare postom pa ne morate ni dolaziti".
Zalim ove ljude koji su se "nasankali" ali ne na snijegu.


fux

ZNACI NISTA OD SESTOSJEDA ZA OVU SAZONU s:vje)A JA KUPI SEZONSKU KARTU ZBOG ISTIH >:( s:nij)

Big_DANE


Ljudi ne lupajte BICE SESTOSJEDA ...AKO NE ZA OVAJ VIKEND...TAMO DO 10.Februara..pustaju u pogon oba!!!
Balkanska posla...Jes da KASNIIIIIIIIII ALI CE IH USKORO PUSTITI!!!! don't worry be happy!!!

harison

Da upravo kao sto nas Dane kaze, ne trebamo biti tuzni i bezveze se nervirati.. znam znam svima je krivo i zao sto ne rade i sto se nece provozati sa sestosjedom dok su ovdje, ali tako je kako je mi svo ucinili sve sto je bilo u nasoj moci da se sto prije pokrenu sestosjedi.... ceka se taj dokument i idemo lagano lijepim slikama i vijestima u novu sezonu 2010 (Y) (Y) (Y) (Y) Testiranja su zavrsena sto znaci  :bravo::( POKRETANJE ©ESTOSJEDA OCEKUJEMO U NAJKRACEM ROKU  :bravo::(


http://www.youtube.com/watch?v=LlDPgRGvlWA




HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Vlado28

Koliko i ja vidim nesto rade..ali cemo tacne informacije najvjerovatnije saznati od VIP-a i to nadam se uskoro. ideea:(
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)