• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

ttk

VIP je optimista. Isao je u pancericama  (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:

Schomi

cool...samo steta kad je vec sve tako lijepo uradjeno da nemaju haube :-( kad je vjetrovito, covjek zagrijan, pa ga zica podigne a ono duva...nije ni malo prijatno...ali bice valjda i to nekada ;-)

nego...bojan??? bojan krizaj????

brera


Schomi

znam ja vrlo dobro ko je krizaj, samo sto sam facu izgubio...krizaj, jure franko, mateja svet, primoz ulaga...ma cudo su slovenci :-)

Peglas

...a deka, bio je koristan ko i naoèale èovjeku sa jednim uhom...

brera


skiDeki

Hare, jesu li stubovi setoseda visi nego sto su bili na dvosedu, ili mi se cini?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Quote from: skiDeki on 29 December, 2009, 13:19:26
Hare, jesu li stubovi setoseda visi nego sto su bili na dvosedu, ili mi se cini?

Visi su nesto malo :D stubovi su postavljeni na stara mjesta dvosjeda,  i to je to joj kad sjednes nebi silazio sa sestosjeda vjeruj mi...udobnije nego kod mene u kuci  (:smijeh: (:smijeh: kad si umoran komotno mozes spavati

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

KOLE81


skiDeki

Kole, februar ide odmah iza januara kao i svake godine (:smijeh: Salim se, malo strpljenja i stici ce :)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

Quote from: skiDeki on 29 December, 2009, 19:29:28
Kole, februar ide odmah iza januara kao i svake godine (:smijeh: Salim se, malo strpljenja i stici ce :)
(:smijeh:(:smijeh:(:smijeh: Nista ti ne brini ...dok kazes sex, uf..mislim keks... eto februara... :P :D

Juga90



skiDeki

Pise negde gore, stizu za nesto vise od cetiri minuta.
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...