• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

dovas

pozz za sve forumse. zanima me jedna informacija. da li ce oba sestosjeda biti zavrsena ove godine ili samo jedan? i do kada imaju rok da zavrse izgradnju sestosjeda?

BOJAN-BG

vip dali su gotove stope za postavljanje stubova za nove sestosjede blizi se taj 5.10.2009 kad bi trebao stici helikopter,dal se zna gde ce postavljati prvo stubovi na ogorjelici ili poljicama :)

vip-jahorina

Quote from: dovas on 18 September, 2009, 11:39:26
pozz za sve forumse. zanima me jedna informacija. da li ce oba sestosjeda biti zavrsena ove godine ili samo jedan? i do kada imaju rok da zavrse izgradnju sestosjeda?

po svemu sudeci hoce oba ove godine.... radovi su velikim djelom zavrseni


Quote from: BOJAN-KR on 18 September, 2009, 23:52:49
vip dali su gotove stope za postavljanje stubova za nove sestosjede blizi se taj 5.10.2009 kad bi trebao stici helikopter,dal se zna gde ce postavljati prvo stubovi na ogorjelici ili poljicama :)


stope izlivene :). kako mi rece direktor oc-a prvo ce se postvlajti stubovi za ogorijelicu pa onda za poljica

BOJAN-BG

vip je za svaku pohvalu povratne informacije ekspresne ajos pozitivne ;D

brera


vip-jahorina

ja sam isto malo citao o leitneru i vrhunske ocjene su imali, tako da su u stanju da to u kratkom roku izvedu.
stvarno sad vise nije do nas, nego do vremena i leitnera.

uvejravali su nas (a i penali su veliki) da mogu do pocetka sezone 100% jedan zavrsiti a s drugim ce par dana kasniti sto je s odusevljenjem prihvaceno.

ovakav izvjestaj brere samo nam potvrdjuje da smo se za pravu firmu odlucili  :bravo::(

roPebn

Vip-ako nije problem da se pokrene kamera 3 da vidimo kako radovi napreduju!!:D ludzatobom:((
Pozz za sve forumase!!!:D

pinkpanter

Radujem se ponovnom susretu sa Jahorinom u Januaru ako Bog da, a jos vise me raduje kao i vecinu ovdje da cemo se ko ljudi voziti do vrha ma koliko god to kostalo.:))))))) (Nadam se da nece biti preskupo????):)))))) imate svi pozdrv iz Banja Luke,a nejveci za VIP team. Uzdravlje!!!!
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

Jhontra

Prije jedno mjesec dana na National Geographicu ili Discoveryu bila je emisija o ekipi iz Leitnera i postavljanju gondola negdje u Kini, normalno uz kratak rok i sve ostale komplikacije izvrsili su sve na vrijeme, stoga jedva cekam prosinac i probu sestosjeda.....

vip-jahorina

doppelmayer je trazio kao se prica oko 1 mio vise za isti posao. 'ko da' je marka  afrocool:(

limeni

Imam jedno pitanje za VIP-a, koje nije mozda dio ove teme ali je povezano sa gradnjom vertikalnog transporta. Postavljam ga ovdje, posto je ova tema trenutno najaktuelnija i naj¾ivlja na forumu.
Dakle pitanje koje se sastoji iz dva dijela:
Kada ce biti objavljene cijene ski-pasova za ovu sezonu, uz procjenu da li ce doci do povecanja cijena...?...
I drugi, vazniji dio pitanja oko ski-pasova:
Zasto OC Jahorina prosle godine nije pustio u prodaju prenosive godisnje ski pasove ??
Ovi ski pasovi su atraktivni za kupovinu kod ljudi sto imaju smjestajne kapacitete na Jahorini i zele da to ponude gostima kao dio cijene. Za sada je, prema mojim informacijama, takvo nesto, sto je uobicajeno u inostranstvu, nemoguce ponuditi i na Jahorini. Ispravite me ako grijesim.
Ako VIP ima neko drugo rjesenje volio bi da predlozi, ili ako ima utjecaja, da prenese na nadlezne potrebu uvodjenja tih ski-pasova. Koliko se sjecam, nekih tamo proslih godina su bili u  "najnormalnijoj" prodaji.
Unaprijed hvala na odgovoru i angazmanu.
Usput, sjajni se svi !! Cisti i nezaobilazni izvor informacija i adrenalina za svakoga ko voli Jahorinu.
Pozdrav iz Mostara 

vip-jahorina

par lijepih pitanja....  :D

sto se tice cijene, ti znas da kod nas ide sve malo sporije ide. doduse, oc objavljuje cijene svake godine ranije u odnosu na prethodnu, ali po meni jos uvijek prekasno. nadam se da ce u roku narednih par dana biti objavljene cijene. ima nagovjestaja da ce poskupiti malo za ovu godinu (po meni prvi put opravdano, ali su toliko cesto poskupljivali neopravdano da bi ipak trebali stati na na ovome, bar ovu sezonu)

mi se ne zelimo bas mjesati u finansijski dio, jer ipak oni imaju svoje troskove, objasnjenja i razloge. mi suradjumeo na drugim stvarima i to uglavnom sa dobrim rezulatima.

niko nije to zvanicno objavio, ali je jedini razlog iznamljuvanje ski passa. iako je prenosivi ski pass, neko odluci da je iznamljivanje gostima zabranjeno i samim tim je ukinut prenosivi. po meni je isto steta, jer kad kupis prenosivi ski pas - zasto ga nebi mogli ponuditi gostu u losijim terminima kao dio atraktivnije ponude? ali to su stvari za koje je oc odlucio da je tako - i to ti je to.

kad budem jednom imao priliku cu upitate iz oc odbora par stavri vezanih za prenosivi ski pas....
u prinicpu se nije nista promijenilo. oni sto su "jaci" i dalje iznajmljuju svoj ski pas, normalni ljudi ga ne smiju ponuditi gostu kao dio usluge jer ce im ga oduzeti.... na tom polju cemo raditi, vec smo prosle godine par puta djelovali - ili svi mogu ili ne moze niko.

brera


HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

marina

Opet smo obisli trasu gdje bi trebao ici sestosjed i napravili par novih fotografija, da vidite kako napredujemo!!
VIP Jahorina Woman Team