• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 2 Guests are viewing this topic.

dasas

e da jos i zima hoce biti lijepa... onako, sa jedno 2m snijega u prosjeku...

BOJAN-BG

SVE IDE PO PLANU KAKO VIDIM SAMO DA JOS LEPO OCISTE STAZE DA NE OSTANE ONAJ KAMENJAR OD KOPANJA

brera


vip-jahorina

mislim da je veliko ickekivanje, sta ce biti u narednih par dana. a inace je preko vikenda uvijek mirnije. ko sto rece, svi sa posla bace pogled  (:smijeh:

vip-jahorina

samo da ostane ovako vrijeme dok se radovi ne privedu kraju i onda da nas zaspe snijeg sa svih strana:

brera


brera

Zaboravio pitat. Sve ide po terminskom planu, znaèi helikopteri uskoro sti¾u??

vip-jahorina

nemam nikakvih novih informacija, mislim da je sve po starom: 5.10. je termin za postavljanje stubova. znaci sutra cemo biti pametniji.

Juga90

Quote from: BOJAN-KR on 02 October, 2009, 19:39:40
SVE IDE PO PLANU KAKO VIDIM SAMO DA JOS LEPO OCISTE STAZE DA NE OSTANE ONAJ KAMENJAR OD KOPANJA

Sve je divno krasno, ali kad na ovim slikama vidim kako je ovo uzrovljeno, fino me strah hoæe li oni to stiæi sve oèistiti :-\

zum

taj "kamenjar" se i nece cistiti, nego ce ga opet zatrpati.
ne vidim razlog zasto to nebi stigli

md

Pozdrav !!!

Zvrlje li jutros helikopteri iznad Jahe?
"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

irvas


Laffite

Juèe je izgledalo kako slika kaze ....
Bilo je èasno ¾ivjeti s Titom

vip-jahorina

dobrodosao laffite, dobre slike ....  :bravo::(

sad sam sa koromanom pricao vezano za helikoptere i postavlajnej stubova.
bilo je malo duzeg cekanja na carinama te malog zakasnjenja. termin postavljanja stubova je produzen od danas do 16.10. i cim se sva potrebna oprema dovede na jahorinu, dolijecu i helikopteri. oni ce obje staze (poljica i ogorijelicu) za 2-3 dana postaviti. onda se zavrsvaju detalji i tehnika.

kao sto sam u par navrata govorio a direktor oc-a mi sad potvrdio, prvo ce se osposobiti ogorijelica pa onda poljice, ali ako bude ovakvo vrijeme, nece biti problema oko rokova. ogorijelica ce biti 99.9% spremna a poljice ce ici desetak dana poslije.

znaci cekamo helikoptere i orlove da nam se jave.

marina

Ocekujemo da nas obavijeste sa lica mjesta sta se desava. Na Jahorini je prilicna guzva na platoima gdje je deponovan materijal. Jutros rano su uradjene slike i stubova i kako u mi rekli dijela polazne stanice ili medjustanice nisam bas sigurna.
VIP Jahorina Woman Team