• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 6 Guests are viewing this topic.

Aschen

kao mala djeca u obdanistu. niko ne mo¾e presjeæi stvar. potpuni cirkus.

DarkoN

Quote from: vip-jahorina on 05 February, 2010, 09:58:22
Mislim da nebi smjeli da se zavlacimo u neke intrige i svadju stampe. Kako mi nismo politicki forum, mislim da nema smisla da se bavimo politikom.

Mi smo ovdje da izvjestavamo o nasoj jahorini, o sestosjedimo koje nismo dobili, a tamo stoje, pa mislim da treba skociti ma svaku izjavu koja se protiv ovog foruma pojavi, jer je ovo vec godinama nosilac informisanja jahorine i ocigledno smeta ( moram rei da sam iznenadjen!) menagmentu OC-a i njihovim sljedbenicima.

potpisujem. a sada cu da budem malo grub. ovaj kreten sto pise o nama neka provjeri o kome pise. ovde ima ljudi koji za sat mogu da naprave program koji ce da radi kao njegov mozak, mozda i sa vise funkcija. uh sad sam nervozan.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

vip-jahorina

meni stvarno nije jasno da je par ljudi krenulo u medijsku kampanju protiv foruma i forumasa (kampanju u najcitanjim novinama sjevoreno od èerkèiæa = fokus  (:smijeh:  (:smijeh: ) sa jedinim ciljem da prijkriju istinu.
Ljudi se furaju ko da se zivi u Zimbabveu.

Jos jednom, mi nemamo nista protiv nikoga, ali ocigledno neke imaju protiv nas jer smo iznije javno ono sto su svi znali.
Samo ste nas sve budalama napravili, obecali ste nam 28.8. sestosjede, slagali da se ceka snijeg. Povisile su se cijene ski pasa, sto nam je dodatne turiste otjeralo. kasnije jesu spustene opet cijene za 10%, ali gosti se nisu vratili.

Mislim da je i za to ovaj ovaj forum kriv. Ipak smo postavili vrhunske kamere, dali vjerodostojnu prognozu vremena, sa najavom svih padavina, dali toliko informacija, doveli toliko turista, pravili silne prezentacije jahorine pa raznim ex-yu zemljama - kakav je samo to grijeh. Naravno da smo krivi zbog svakodnevnog izvjestanaja sa skijalista, ko je vidio izvjetsvati sa skijalista? To ne ide u plitku glavusu nekih likova koji su jos uvijek u ranim devedesetih.

Po meni vise nem asmisla da diskutujemo i obaziremo se na clanke koji ce ©eki mozda sutra ili prekosutra objaviti u nekim novinama. Izvejstavacemo vas i dalje o stvarnom stanju, svidjelo im se to ili ne.


snjezana


DarkoN

ma slusajte svaka cast vipu, i tome sto on pise. on je cak sta vise bio naklonjen oc-u. ali moze vip da pise bilo sta to ne utice na mene. ja imam svoje misljenje i iznosio sam ga, nekad mozda malo i preostro i pre direktno. i ni jedan jedini moj post nije bio izbrisan, tu skidam kapu, bez obzira sto se vip nije slagao sa mojim misljenjem.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

cvijanovicnikola

svako jutro pijem kaficu uz forum, odlicno radite posao za razliku od nekih. samo tako nastavite, puno je ljudi koje zanima koliko snega ima, kolika je temperatura itd.

zum

 :bravo::(  :bravo::(  :bravo::(
sinoc ti se ja vozam po palama, kad ono tri "autica" lajtnera pred majnexom. pozovem ja jarana kasnije, e da vam je znati koga  devil:(
kaze dosao lajtner da se svede racune i da se vodi o cemu se radi. i igao pravo frku. eto onako malo traca u forumu.

vip-jahorina

@darkon
naravno: razlicita misljenja su cilj ovog foruma, pa i ako se ne slazes sa mnom. i oko toga cemo ovdje onda baciti diskusiju. niti je moja niti je tvoja najpametnija. mislim da nemate nista protiv da skratim politku ovdje, jer se stvarno ne zelim uplitati u te stvari niti zelim da se forum uplice. prije smo nacionalizam izabcili, sad ostaje jos ova politika. ko nas prozove .... ako smo mi pogrijesli, mislim da cemo se i izvinuti, a ako nismo  ludzatobom:((

@nikola
jel bar slatka  ;D

@zum
interesantno ....

DarkoN

Quote from: zum on 05 February, 2010, 10:42:41
:bravo::(  :bravo::(  :bravo::(
sinoc ti se ja vozam po palama, kad ono tri "autica" lajtnera pred majnexom. pozovem ja jarana kasnije, e da vam je znati koga  devil:(
kaze dosao lajtner da se svede racune i da se vodi o cemu se radi. i igao pravo frku. eto onako malo traca u forumu.
oko ovoga ce tek da bude frke. neko ce morati da "plati" za ove propuste. oc-u je bilo bitnije da vodi racuna o sestosjedima nego da im prioritet budu "ljudi u crnom"
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Aschen

Istjeracemo mi ovo do kraja. Nema sanse da se sa ovim izvuku. Treba neki dobro da plati za ovaj fijasko

01xxx01

Quote from: DarkoN on 05 February, 2010, 10:05:47
Quote from: vip-jahorina on 05 February, 2010, 09:58:22
potpisujem. a sada cu da budem malo grub. ovaj kreten sto pise o nama neka provjeri o kome pise. ovde ima ljudi koji za sat mogu da naprave program koji ce da radi kao njegov mozak, mozda i sa vise funkcija. uh sad sam nervozan.

hug:(   (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  hug:(
svaka cast!

hajd' sad, nemoj se nervirati vise oko lika i napravi mu novi mozak!


coa

sposobni menadzeri ostvaruju pla .a ne sposobni menadzeri pricaju .

Zani ma me koliko je nasih pogotovo moih para izgubljeno  zbog ovih malih greskica .

uredan poreski obaveznik .

cvijanovicnikola

Ako zelite da povratite vas novac, samo alkohol vam moze pomoci u tome (:smijeh:

Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)

Ma jasta...cim bude glasanje stavite kvakicu na VIP stranku da OC poj...mo hahah  :bravo::(


OC na svom WEB situ nema forum ni chat tako da njima ne mozemo ebati sve po redu i njih ne mogu prozivati....u razno raznim novinama
Imo je lik muda to napisat a kada ga svi forumasi prepoznaju na Jahorini e onda je naebo  3:( 3:( 3:( 3:(

@Skydriver
Dragi Skydriver, Vip ti je fino objasnio da ovo nije politcki forum, i ovo je forum za raju i nasa raja treba o svemu biti obavjestena sta i kako se radi na Jahorini, zamolio bih te da tvoj izvjestaj (post) objavis u Novinski kutak, jer je to tema gdje se moze spominjati politika i ostale stvari....