• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 5 Guests are viewing this topic.

raca

Krenulo je  :&.. na Jahorini opet olimpijada, samo sa jednom disciplinom, pljuvanje, sto zelenije i sto dalje...
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

raca

Quote from: skiDeki on 05 February, 2010, 00:17:42
Znaci tebi ravno sve do mora.... ma nema veze, ti ces sytra da pises kritike ipak smo mi organizacija koja je iole informaticki pismena (:smijeh: (:smijeh:

I ne samo pismena vec i pijana!
Ko rano rani stazu netaknutu grabi.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

borat

transformacija: kako ©eki postaje Backy  (:smijeh:  (:smijeh:
meni je dobro

cvijanovicnikola

Quote from: ski_kzd on 05 February, 2010, 00:07:53
Stvarno se moram umjesati kratko. Ne voilim previse pisati, jer sam prije mislio da je svejedno sta napisemo ovdje, nas niko ne zarezuje.
Mi dolazimo godinama na Vasu lijepu planinu i kako imamo mogucnosti da idemo u druge ski centre su nam informacije o pravom stanju na Jahorini veoma vazne.
Vec godinama na ovom forumu dobijam sve moguce informacije i mislim da je veliki bezobrazluk i primitivizam o ovom forumu tako pisati. Seki, Vi ste nas lagali, ili nam niste davali informacije ili ste jednostavno okretali glavu.

Momci i djevojke na ovom forumu su se trudili da imamo svakodnevne izvjestaje sa slikama o stanju na Jahorini. I rijetko koji ski centar u europi ima ovakav elitni forum sa prilozima koji gotovi iz minute u minut stizu od samih forumasa.

Stvarno se stidite, ne znam ko ovom Sekiju stoji iza ledja, ali stidite se u svakom slucaju. A vi dragi forumasi, glavu gore i naprijed sa izvejstajima. Ocigledno im smeta istina.
pozdrav svima
u potpunosti se slazem.
nisam nikad bio upucen u vlast i organizaciju na jahorini, ove godine ce mi biti 6. godina i mogu vam reci da sam mesec dana pre normalnog roka, rezervisao kucu. kad sam nazvao coveka u novembru za februar, pitao me sta se desava, reko "citamo o sestosedima i jedva cekamo da ih probamo. pratili, pratili i pratili forum i shvatili da smo bez potrebe zurali, na sestosedima se provozati necemo. volim jahorinu ali viska para bas i nemam, tako da sad jos ranije nego prosle godine znam gde sigurno necu, na zalost. podrzavam vas u potpunosti i dok na vlast ne dodje neko ko koristi sezonski skipas od jahorine nema nista.

forumas

Quote from: borat on 05 February, 2010, 00:23:21
transformacija: kakoˆ©eki postaje Backy  (:smijeh:  (:smijeh:
(:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:  castim za ovo

borat

meni je dobro

vip-jahorina


HeAd

idemo dalje hit dana....kakav oc imam bolje da ga nemam
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina


borat

Quote from: HeAd on 05 February, 2010, 01:07:32
idemo dalje hit dana....kakav oc imam bolje da ga nemam

(:smijeh:  (:smijeh:
©eki ajmo zapjevati jednu, vidim da si se raspisao. ako sad nisi zaradio neces nikad.
meni je dobro

BOJAN-BG

ma ovi su totalno  ludi oni jos nas j... sto ih pljujemo.pa mi dolazimo gore za pare i placamo sve to i naravno da trazimo ono sto je obecano a ne da nas neko zaje.... a jos ce da ispadne da svih 3000 regitrovanih forumasa prima platu od vip jahorine.OVE TREBA POD HITNO SMENITI UAAAAA RUKOVODSTVO OC

skydiver

Ko tu koga je.. , pa i taj Koroman je clan iste te stranke kao i ovi sto mu je.. kevu.
Ovdje je samo pitanje ko ce uzeti vise para, izgleda da se nisu mogli dogovoriti oko raspodjele.

vip-jahorina

Mislim da nebi smjeli da se zavlacimo u neke intrige i svadju stampe. Kako mi nismo politicki forum, mislim da nema smisla da se bavimo politikom.

Mi smo ovdje da izvjestavamo o nasoj jahorini, o sestosjedimo koje nismo dobili, a tamo stoje, pa mislim da treba skociti ma svaku izjavu koja se protiv ovog foruma pojavi, jer je ovo vec godinama nosilac informisanja jahorine i ocigledno smeta ( moram rei da sam iznenadjen!) menagmentu OC-a i njihovim sljedbenicima.

snjezana

Quote from: vip-jahorina on 05 February, 2010, 09:58:22
Mislim da nebi smjeli da se zavlacimo u neke intrige i svadju stampe. Kako mi nismo politicki forum, mislim da nema smisla da se bavimo politikom.

Mi smo ovdje da izvjestavamo o nasoj jahorini, o sestosjedimo koje nismo dobili, a tamo stoje, pa mislim da treba skociti ma svaku izjavu koja se protiv ovog foruma pojavi, jer je ovo vec godinama nosilac informisanja jahorine i ocigledno smeta ( moram rei da sam iznenadjen!) menagmentu OC-a i njihovim sljedbenicima.

:bravo::( :bravo::(