• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Nemaju dozvolu, ali zato imaju struju ;D
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


Ⱨᕕ尺ɨ丂۝₦(° ͜ʖ ͡°)


DarkoN

 (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
hare zaboravio sam ti reci da sad znam i ja gdje je.
a i jos sam nesto danas naucio, a to je da vozim ratrak.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

HeAd

firma koja je radila betonske radove nema bas sve papire i licence...i to je to...kakva zemlja kakvi supljaci to je samo skretanje s pravoga problema...pogledajte radnike na zicarama svi nose na jaknama amblem te firme...t.j. Sajt firme....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

BOJAN-BG

sto smo kukali kukali vise nema kud dodjosmo skoro do kraja sezone  puf:) puf:) puf:)

vip-jahorina


vip-jahorina


borat

meni je dobro

skiDeki

Mi organizovana grupa (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
Mi smo  zajebani ljubitelji  Jahorine, a oni su nas zajebali i to zestoko! Svi mi koji pisemo i kritikujemo zaista volimo Jahorinu i dalje je posecujemo.


A taj koji je napasao da smo ORGANIZOVANA BANDA nek odpocetka procita svih 182 strane ove teme pa nek vidi koliko smo se zajedno svi radovali i najmanjem pomaku napred!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

forumas

primitivni placenik!!!!!
ako ko voli ovu planinu onda smo mi to, skupljeni oko ovog foruma koji nam daje ovo malo informacija koje imamo. Mozda bi bilo bolje da probate vipa potplatiti pa da nas i on laze?

Od pocetka pratimo ovdje na forumu i kao djeca se radujemo svakom potezu unapredjenja nase Jahorine. Onda dodje ovaj placenik i svrsta nas u "oragizovanu bandu".

Bumbare




ski_kzd

Stvarno se moram umjesati kratko. Ne voilim previse pisati, jer sam prije mislio da je svejedno sta napisemo ovdje, nas niko ne zarezuje.
Mi dolazimo godinama na Vasu lijepu planinu i kako imamo mogucnosti da idemo u druge ski centre su nam informacije o pravom stanju na Jahorini veoma vazne.
Vec godinama na ovom forumu dobijam sve moguce informacije i mislim da je veliki bezobrazluk i primitivizam o ovom forumu tako pisati. Seki, Vi ste nas lagali, ili nam niste davali informacije ili ste jednostavno okretali glavu.

Momci i djevojke na ovom forumu su se trudili da imamo svakodnevne izvjestaje sa slikama o stanju na Jahorini. I rijetko koji ski centar u europi ima ovakav elitni forum sa prilozima koji gotovi iz minute u minut stizu od samih forumasa.

Stvarno se stidite, ne znam ko ovom Sekiju stoji iza ledja, ali stidite se u svakom slucaju. A vi dragi forumasi, glavu gore i naprijed sa izvejstajima. Ocigledno im smeta istina.

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

skiDeki

Znaci tebi ravno sve do mora.... ma nema veze, ti ces sytra da pises kritike ipak smo mi organizacija koja je iole informaticki pismena (:smijeh: (:smijeh:
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...