• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 9 Guests are viewing this topic.

Bojan NS





zburkos

e sad kad se montiraju sestosjedi treba ovi zicari da tjeraju ljude da sjede po sest, a ne po jedno dvoje........ Ko sto sam na Kopu dozivjeo jarane oni na onom cetvorosjedu idu sami pa se ponekad tako nagomila da je to haos.....

Bojan NS


vip-jahorina

oduzimanje ski pasa, zabrana koristenja staza i sl.
ali uglavnom uzmu ski pass

BOJAN-BG

AL JE ZIVNO FORUM KAKO SE SEZONA PRIBLIZAVA POZDRAV IZ BEOGRAD

zum

hehe  cr:) svake godine isto, ali cini mi se da je malo zivlje ove sezone

limeni

Quote from: vip-jahorina on 24 September, 2009, 14:16:05
i do sada ih je isto toliko bilo, samo sto su vecina stajala u redovima na zicama.

a ima na jahorini oko 20 km staza. samo treba da se urdjuje sve. po potrebi mozemo veoma lako jos 5-6 km napraviti a u planu su dodatnih 20-30 km sa druge strane jahorine (za par godina  :P).

VIP - da li, kada spominjes tih 5-6 km staza, mislis na staze koje su se nalazile desno na izlazu sa jednosjeda, odnosno sadasnjeg dvosjeda koji krece sa Poljica ? To su staze koje se spajaju sa ©atorom, a ovih godina se nisu uredjivali pa su ih pretezno koristili borderi i freerideri !? Da ti bolje objasnim - one se lijepo vide na zadnjoj etapi kada putujes dvosjedom sa poljica sa desne strane pred sam silazak sa korpe.

vip-jahorina

izmedju ostalih i te, te praca 1 i 3 (samo se 2 uredjuje)
te jos neki djelovi kod spusta i slaloma. Spoj sa naseljem Sator. to su staze koje su ili bile ili bi se mogle brzo preurediti u staze.
mislim da onih 20 km je spust i veleslalom ukljucen.

zburkos

Jeste off, nisam iso kuci mjesec dana i ne znam kako stoje stvari sa novim putem za Jahorinu koji ide iz Istocnog Sarajeva? I oce li biti u funkciji za ovu sezonu?

Filipino

Quote from: zburkos on 25 September, 2009, 23:27:02
Jeste off, nisam iso kuci mjesec dana i ne znam kako stoje stvari sa novim putem za Jahorinu koji ide iz Istocnog Sarajeva? I oce li biti u funkciji za ovu sezonu?
Koliko se ja sjecam trebao bi biti 2010. gotov.

roPebn

VIP jeli moze malo slika sa Jahorine i da vidimo kako radovi napreduju!!pozz za sve forumaseee!!!: :D :D :D :D :D :D

brera