• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 13 Guests are viewing this topic.

DarkoN

ma ljudi ova objasnjenja su cisto prodavanje magle. ako vec lazu onda nek se bar dogovore da lazu isto, a ne ovako svak prica svoju pricu. ministar da je svjestan kakvu je glupost izjavio momentalno bi se povukao sa funkcije. cuj Laitner nema certifikat, imaju certifikat za gondolu u sloveniji koja radi skoro vec mjesec dana, a nemaju za sestosjed na jahorini.  3:( 3:( 3:( 3:(
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS


BOJAN-BG

ma je.. se njima za sestosed ovaj ministar sto prica nezna ni kako izgleda,a novinar sto pise jos manje bruka i sramota

DarkoN

pare su cudo, kad ih uzmes ne stidis se nicega, tako da njih nije sramota a jos im je manje stalo do toga da li neko misli da su se obrukali.
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

Bojan NS


Big_DANE


nkteam

cek cek...

Kakvo se sad zemljiste pominje kao problem?

Zar do sada nije beton bio problem????

DekiDeki

Najnovija glupost koju sam cuo (a mozda i nije) je ta da nisu postavili veci trafo koji moze da gura 6sjed, vec su ostavili onaj stari, od dvosjeda. Navodno zato i mogu da vrte samo na prazno...
Navodno...

(:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:  (:smijeh:
Ne mogu se sva vrata otvoriti kljucem, neka moraju i glavom!


BOJAN-BG

ma pricaju prazne price svakih 10 dana druga prica-nema dovoljno snega,licenca za betonske radove,upotrebana dozvola,problem sa zemljistem, sta li je sledece .......................

skydiver

Quote from: wjeko on 02 February, 2010, 22:50:22
Kakva je ovo diletantska crvena banda na vlasti.

A onda i ovaj polupismeni stiroporac u ulozi direktora OCa. Kava eksproprijacija sada ako se zna da su oba sestosjeda izgradjeni na mjestima na kojima su vec ranije bili liftovi? Kako je onda Ogorjelica koja je uklonjena radila ako zemljiste nije bilo rijeseno? Ovo je cisto bacanje prasine, niko nece (ne smije vjeorvatno) da kaze u cemu je zapravo problem. Vjerovatno u nekoj lokalnoj doo koja je ucestvovala u radovima a koja je pod skutima velikog vozda. Bando!

BANDO CRVENA!!!
100% u pravu
Ma ovaj direktor misli da smo svi mi vesla sisali, bolje da je cutao ispao bi pametniji nego sto je ovo rekao.
Ove izjave mi mirisu na kupovinu vremena, ili prebacivanje vruceg kestena drugom u ruke da bi se odvratila paznja od stvarnih razloga (davanje poslova nekim lokalnim "ugradjevincima").
Sve u svemu nisam optimista da ce poslije ovakvih izjava 6-guzi uskoro proraditi.

Ajd` dobro sto sisaju narod ko ovce al` me cude ovi vlasnici vikendica,hotela da nisu digli kuku i motiku kad im tako neko unistava posao usred sezone.

Uaa BANDO CRVENA.

Bojan NS


snjezana


dasa

Neki ovde pisu da leitner nema licencu, neko kaze da ima. Info koji sam ja cuo je da imaju licencu, pa ne bi oni radili zicu u Sloveniji i Vankuveru sad za zimske OI. A problem najveci je taj sto zemljiste na kojem se nalaze novi stubovi nikad nije bilo u vlasnistvu OC Jahorina!! ???

BOJAN-BG