• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

schich

Evo ga na vjestima, jesu svi namazani  :-X

KOLE81

oèekuje se uskoro
bilo sad na centralnim vijestima izgleda da nismo trubili uzalud.

md

"Pivom protiv trbu¹njaka!!!"
"Sportom protiv droge - Biciklom u Amsterdam!!!"

Bojan NS


schich

Uglavnom presipanje supljeg u prazno...Ministar govori jedno- ta firma kao nema licence dok direktor OC govori da firma ima licence ali nije zavrsena ekspropriacija zemljista A to je on znao i prije nego sto je dozvolio da se prica da ce sestosjed proraditi 25 decembra...  ???

pinkpanter

Evo link: http://rtrs.tv/av/player.php?id=5008&x=1

Pomjerite scrol negdje na 21:40 mislim da je tu negdje. A kad ovo pogledate pitacete se ko je ovdje lud i kako se navlace naivni turisti koji su bili u nadi da ce se to pustiti u rad u decembru. Kakva neozbiljnost sa obdje strane, al dobro svako tu pronalazi sebe i kao sto neko jednom rece: " Samo su interesi vjecni". cr:)
Vjecita dilema: Hoce li biti snijega kad odem na skijanje ili ne !?

Simiki

Tako to crveni rade!!!!

Veliki vo¾d prodaje maglu... devil:(

Big_DANE

DA LI ON ZNA STA PRICA!?!?!  A JOOOOOOOJ!!!!! PREDVIDJEN ROK..PA PROBIO SI GA ZA MESEC DANA!!!!!



Znaci eksproprijacija zemljista je u toku... kad to urade..kad urade...treba 15 dana da budu pravosnazne!!!
Posle toga treba nekoliko dana da se oformi komisija koja ce izvrsiti tehnicki prijem zicara!!!!!

STA RECI!!! NIJE MOGLO NIKAKO PRIJE!!!! ZASTO SE NIJE MOGLO POZURITI!!!! VALJDA JE SVIMA U INTERESU DA PUSTE STO PRE U POGON!!!!!

Brkiæ

Ljudi pa ovde se ne zna ko pije a ko plaæa!  3:(

Inace se ne uclanjujem u forume ali pratim ovu temu jos od nove godine, ovo je strasno!
Ja,  kao i vecina ljudi 13og feb dolazim gore sa ekipom i iskreno se nadam da ce na nasoj, kakvoj takvoj, jahorini konacno proraditi ti cuveni sestosedi. Valjda to kod nas uvek mora da ide tako....

Big_DANE

Cisto sumnjam Brkicu da ce biti sta od toga...evo procitaj sam il poslusaj na klipu... KAD ZAVRSE EKSPOPRIJACIJU ZEMLJISTA...cekamo to svaki dan...
onda treba da prodje 15 dana da bude pravosnazna...a posle toga racunaj jos 5-6 dana na komisiju da se oformi i da izdaju tehnicki prijem!!!
Znaci MINIMUM 20 dana ako sutra zavrse to oko zemljista...znaci ...nadamo se tamo negde 27.februra da ce ih pustiti !!!!  3:( 3:( 3:( 3:( 3:( 3:(  X( X( X( X( X(

stefi_89

ja sam se nadao do sada, ali sad sam digo ruke... i onako su ti sestosedi brzi, ne bi stigo ni dvaput da cugnem iz pljoske...  ;D


BOJAN-BG



wjeko

Kakva je ovo diletantska crvena banda na vlasti. Za popizdit.
Znao sam da je onaj ministar glup ali da je bas toliko glup nisam vjerovao. Ladno izjavi da Leitner nema licencu i jos kaze kako je to cuo (u hodniku) prije nego sto je pocela konf za stampu. Jebate, nemos vjerovat.
Toliko o odgovornom ponasanju ministra a i novinarima koji ce prihvatiti bilo kakav tupavi odgovor bez ikakvog podpitanja.

A onda i ovaj polupismeni stiroporac u ulozi direktora OCa. Kava eksproprijacija sada ako se zna da su oba sestosjeda izgradjeni na mjestima na kojima su vec ranije bili liftovi? Kako je onda Ogorjelica koja je uklonjena radila ako zemljiste nije bilo rijeseno? Ovo je cisto bacanje prasine, niko nece (ne smije vjeorvatno) da kaze u cemu je zapravo problem. Vjerovatno u nekoj lokalnoj doo koja je ucestvovala u radovima a koja je pod skutima velikog vozda. Bando!

Sto se mene tice, preskacem Jahorinu ove godine. Mislio sam da necu i da cu poslije pravog skijanja u FRA doci i na Jahorinu. Ali, gledajuci sve ovo nema sanse. I sve dok crvena banda radi sta joj se prohtje zaobilazicu je gdje god to mogu. A bar za skijanje mogu.

BANDO CRVENA!!!