• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.


MarijaBB

Nije to samo u BIH, tako je i u Srbiji.
Prosle godine, januar a snijega ni u tragovima na Kopaoniku. Mi kupili 6odnevne karte. I dva dana nismo skijali jer je kisa padala.
Jel mislite da nam je neko vratio novce..... Ma hajte molim vas.

Opet bi isli na Kopaonik da imaju snijega, i da se nismo zaljubili u Jahorinu  :-* :PP

Big_DANE

JOoOOJ ljudi al ste osuli ..kao ruske Kacuse!!!!!!!!!  SVE RAZUMEM ...NEMOJTE VIP-a DA UVLACITE STA!!! COVEK SE BAVI TURIZMOM....I NEMA AMA BAS NIKAKVE FUNKCIJE NI UTICAJA NA OC !!!!! STA SE TU DESAVA, STA SE DESAVALO, KO JE I KAKO I ZASTO UZEO ZA IZVODJACA FIRMU KOJA NEMA LICENCU DA RADI ZEMLJANE I BETONSKE RADOVE....TO NIKO NE ZNA NEGO NAGADJATE....!!! VEROVATNO JE SVE KAO STO KAZETE ..ALI IPAK NE ZNATE STE JE U STVARI SA SESTOSEDIMA!!!!
KARTA JE KAO STO KAZE MARIJA 35KM KAO I PROSLE GODINE... JES DA NEMA ZICE NA OGORJELICI I .... I DA SU STAZE KATASTROFALNO OCISCENE....ALI STA JE TU JE!!! TAKO JE KAKO JE!!!! 
AKO OCETE DA SE BUNITE ...LEPO POSLE SEZONE IL AKO OCETE DOGOVORITE SE SA VIP-om...DA NAPISETE PISAMCE IL PETICIJU
ZA ISTRAGU STA SE DESILO I DA SE KAZNE KRIVCI!!!

OBECANO JE DA CE RADITI DO POCETKA SEZONE TJ. SREDINA DECEMBRA JEDAN SESTOSJED( OGORJELICA ) I NIJE ISPOSTOVANO... HTELI SU DA STEDE I TO IM SE OBIIIIIIIIIIILO O GLAVUDZU!!!! DA SU UZELI OVE DRUGE ( DOPLMAJER il vec koje) KONTAM DA BI DAVNO SE LJUDI VOZILI U NOVIM SESTOSJEDIMA I NE BI DANA KASNILI!!!!! SVI SMO OGORCENI..JAKO JAKO!!!!!!!!!! 
IZ RAZNIH IZVESTAJA I DOPISA..KOJE SMO DOBIJALI OD VIP-a DA JE DOSAO NOVI DIREKTOR I DA JE OZBILJAN...ITD...IZGLEDA DA SMO SE VIP-e ZEZNULI I POVEROVALI !!! NADAM SE DA GRESIM AL TESKO!!!

SAMO OPUSTENOOOOOOOOOOOOO!!!


vip-jahorina

Pripremite pisma i ja ih sutra licno nosim koromanu. saljite mi na PP ili ovdje na forum, ali realno.
Osim toga pobrinut cu se da ih dobije vlada u BL.

Big_DANE

MA NISI BRE UDAVIO!!! U PRAVI SI 1000000%!!!!! JEDNOSTAVNO NO COMMENT!!!
Ali kontam da je tako i u svim skijalistima...npr. u Banskom...ide FIS takmicenje i ne radi pola planine nedelju dana a oni naplacuju PUNU CENU!!!!



Bojan NS


Big_DANE


HeAd

njih ce to pismo puno pogoditi...pa sto kaze hare danas su im svi koji su cekali j..... mamu...pa ih ne pogadja... (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

Ja cu mu skrenuti paznju na veliku nervozu javnog mjenja, oni znaju da se forum extremno puno cita.
Inace, imas li bolju ideju?

HeAd

ma nema vise ideja...vip ...ako ne puste ih sada u petak....nece ih ni pustiti u ovoj sezoni...najzalije mi je vas dobrih ljudi gore koji se borite i nas ovdje koji volimo tu planinu...
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

Big_DANE

Quote from: vip-jahorina on 24 January, 2010, 20:04:46
Ja cu mu skrenuti paznju na veliku nervozu javnog mjenja, oni znaju da se forum extremno puno cita.
Inace, imas li bolju ideju?
hihihihi... :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( Imas li  ideea:( ?!?!

skiDeki

VIP, mislim da je ideja odlicna i u potpunosti je podrzavam. Samo reci hvale, za trud i napor koji ulazes za Jahorinu i za njene turiste!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...