• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 1 Guest are viewing this topic.

brera

Poslije toliko dopisivanja na forumu, moram(kad dodem na JA) upoznati VIP-a i onaj ¾enski dio!!!!! Pohvale i njima!!!

Bojan NS

I ja se nadam da æu imati tu èast da se upoznamo na zimu

brera

Ako èemo biti u istim terminima savakako. I meni èe biti èast, da se i vidimo nakon dopisivanja. I mi smo malo doprinjeli, da se stanje na JA mjenja na bolje.

vip-jahorina

od fourma cemo postati agencija za upoznavanje  ;D

sala, svake godine se dogovaraju forumasi kad se najbolje naci, pa u momentu kad je vecina gore, mozemo otici na "kafanisanje i rakijanje"
prije dvije godine smo okretali janje, ove sezone stvarnio necu imati vremena, ali nikad se ne zna  cr:)

znaci u svakom slucaju, mogli bi se u jednoj posebnoj rubrici, ali sad je jos prerano, oglasiti kad ko dolazi na jahorinu.
ako nas bude malo vise, pravimo dernek..... brojeve telefona cemo privatnim porukama razmjeniti

Aleks

Ma VIpovci svaka cast ...samo tako nastavite....bas mi je drago sto se tako znacajne i kapitelne stvari desavaju na JA...samo napred....

brera

U 12. mjesecu èemo veè svi znati kad èe ko biti na JA, pa se mo¾emo dogovarat.

niko

               POZDRAV ! PRVI PUT VAM PI©EM A PRATIM VAS VEÆ GODINU DANA . NA JAHORINI SAM BIO TRI PUTA PRO©LE SEZONE I SVAKA INFORMACIJA (KAD SE PLANIRA SKIJANJE NA JA ) VRIJEDI. SVE ÈESTITKE ZA ©ESTOSJED-E I LIFTOVE I OSNJE®AVANJE PRAÈE. SAMO TAKO NASTAVITE BIÆE I POSJETE VI©E PA I AKO SE CIJENA SKI-PASA POVEÆA NIJE STRA©NO KAD SE VOZIMO NA NOVIM ®ICAMA I OSNJE®ENIM STAZAMA , DA NE GLEDAM U NEBO PADA LI SNIJEG. SVAKIH PAR DANA DOBRO BI DO©LA PO NEKA FOTKA SA VRHA ILI SA POLJICA SVEJEDNO, ILI PO NEKA INFORMACIJA O RADOVIMA. POZDRAV SVIM FORUMA©IMA   ;)

zum

to sa osnjezenjem za ovu sezonu je jos upitno. rece vip bar da je tako.
ali kako ga dosada nije bilo, ne moze biti gore nego samo bolje  ;D (zbog ove izjave ce me primiti u udruzjenje knjizevnika cijelog, juznog, sjevernog, zapadnog i istocnig  :bravo::(

twid

Quote from: zum on 13 September, 2009, 21:29:23
... ali kako ga dosada nije bilo, ne moze biti gore nego samo bolje  ;D (zbog ove izjave ce me primiti u udruzjenje knjizevnika cijelog, juznog, sjevernog, zapadnog i istocnig  :bravo::(

ta je stvarno dobra bila  (:smijeh:
evo i mene da se javim nakon duze pauze, mada sam vas pratio s vremena na vrijeme..

hvala za informacije. nekako nam je sve draze i draze sto se sezona polako priblizava.

vip-jahorina

samo naprijed niko!
tu smo da nas citaju i da se svi javljaju cim nesto saznaju.

@zum
madjioncaru s rijecima 

to sa topovima je za sada tako. ne znamo jos da li ce biti vjestackog ili ne, ali se nadamo. uglavnom lova je tu, samo malo je vremena do pocetka sezone.
bicemo pametniji za mjesec-dva 


@twid
dugo te nije bilo

Big_DANE

Kako kaze gdin. VIP: "kafanisanje i rakijanje"!!
A sledece godine okrece se janje kad se srede stazice,snezni topovi i kad se zavrsi 2 sestosjed :bravo::( :bravo::( :bravo::(
tako da bi mogli tu ''tradiciju'' odrzavati svake 2 god... :bravo::( :bravo::(
Veliki poZZZz

anjaaaaa

Nemojte se iznenaditi: skijanje je neka vrsta poezije. Pravo je skijanje lepota, lakoæa, razigranost i raspojasanost. Usavr¹avanje i uve¾bavanje tehnike nije samo sebi cilj, veæ samo put do tog cilja.

HeAd

zima od decembra do marta kao i svake godine :bravo::( (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina


anjaaaaa

Quote from: head on 16 September, 2009, 11:45:56
zima od decembra do marta kao i svake godine :bravo::( (:smijeh:
e hvala, ova informacija mi je bila od presudnog znacaja  ;D... sad mi je vec lakse, iako je taj decembar mnooooogo daleko  :(
Nemojte se iznenaditi: skijanje je neka vrsta poezije. Pravo je skijanje lepota, lakoæa, razigranost i raspojasanost. Usavr¹avanje i uve¾bavanje tehnike nije samo sebi cilj, veæ samo put do tog cilja.