• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

BOJAN-BG

placaju oni penale ali sebi na racun izgleda

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

brera


BOJAN-BG

Quote from: brera on 19 January, 2010, 07:12:14
Quote from: niko on 18 January, 2010, 23:54:49
A PENALI ,ZBOG KA©NJENJA RADOVA?  ideea:(
Da je na¹a firma kojim sluèajem radila kod njih( italijana) i kasnila sa zavr¹etkom radova mislim da bi bankrotirala plaæajuæi penale. :'(
Penali? Sad jih pucaju na Poljicama! Izvodjaè Leitner, golman OC. (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:
:bravo::( :bravo::( :bravo::( (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: KOJI LI JE REZULTAT

brera


BOJAN-BG

MI KOJI SMO GORE VEC BILI SIGURNO,A OVI STO DOLAZE KASNIJE MOZDA SE I OBRADUJU,VAZNO JE DA SU ONI POSTAVILI  police:( police:( police:(

HeAd

DA SU IZABRALI DOPLMAERA TO BI VEÆ BILO SVE GOTOVO....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

DarkoN

Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

MarijaBB

Jesu oni to pakacili sestoguze na bataneo liftu?
Men's cini kao da jesu.

harison

Izgleda su poceli :D joj bataneo ce poludit hahaha  (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

Big_DANE

KOLIKO VIDIM DA JESU!!!! VIDIM 7-8 KORPI!!! :D :D :D  BATANEO - EXPRESS PRIVODI SE KRAJU!!! :D :D :D




DarkoN

znaci nista od simulacije voznje, pa nista nece da nam dozvole. dane sad je prilika za napad rovovi su im zatrpani. juriiiiisss
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

amer

Jeste provalili da Batanea nema da se javi?!?! Kao da je u zemlju propao!?
Bataneo javi se, postavjaju korpe na Poljicama, tj. Bataneo-express-u! Gde to da propustis!!  :o

harison

mozda se mi varamo da ga nema, on je cuo vijest prije nas i odma otisao U®IVO da gleda  (:smijeh: (:smijeh:

leDjo_No1

Quote from: harison on 19 January, 2010, 15:02:58
mozda se mi varamo da ga nema, on je cuo vijest prije nas i odma otisao UŸIVO da gleda  (:smijeh: (:smijeh:

definitivno je ovo... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: