• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 8 Guests are viewing this topic.

Big_DANE

Quote from: brera on 03 January, 2010, 16:46:04
Quote from: Pineapple_Express on 03 January, 2010, 16:37:31
PA JBT NIJE RASPUST ZA ODRASLE I OZBILJNE LJUDE!!! STA RADE 5 DANA POSLE NOVE GODINE!!!!
KONTAM ZA DECU, AL MISLIM BZVZE...
Trezne se, (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:  Ozbiljno, 6.1. Sveci Tri kralja

hehehe..(:smijeh: (:smijeh:  Aha..imaju jos neke praznike i svece!!?! VALDA CE USKORO STICI!!!!!!!!

vanja8

Ja sam trenutno na Jahorini i imam informaciju da poljice neæe raditi ove sezone jer je negdje kabel od struje u prekidu.
Pretpostavlja se da ga je prekinuo ratrak .

brera


brera

Quote from: vanja8 on 03 January, 2010, 18:37:03
Ja sam trenutno na Jahorini i imam informaciju da poljice neæe raditi ove sezone jer je negdje kabel od struje u prekidu.
Pretpostavlja se da ga je prekinuo ratrak .
Ako su stvarno presjekli kabal  3:(, pronaèi èe gdje je kvar, iskopaèe rupu i umjesto 100 rupa na stazama, bit èe 101.

Big_DANE


brera


DarkoN

evo gdje je zapelo imam ekskluzivni snimak glavnog inzinjera za setosjed na poljicama, gledati video od 2:18
http://www.youtube.com/watch?v=Af0SrP-T_Yo
Jedva cekam da se svrsi ljeto, dosta mi je vrele klime, zbogom more, zbogom more odoh u planine...

mijat




harison

Kablovi su od 1 do 1,5m pod zemljom tako da je nemoguce presjeci  :-\

skiDeki

Kablovi koju se polazu u zemlju, pogotovo na kamenitom terenu, imaju metalni plast, koji ih stiti od mehanickih ostecenja, tako da mu ratrak ne moza ama bas nista. Ukoliko je doslo do prekida onda taj kabel nije odgovarajuci i neko za to mora da odgovara!
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

harison

Bataneo prut u ruke i lagano sibaj one iz OC i Leitnera lako ces ih prepoznat po jaknama nas VIP-ovce ne diraj  ludzatobom:((

HeAd

aj kakvi kablovi..glupo je raspravljati o tome....
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

mijat