• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 7 Guests are viewing this topic.

Simiki

Kako je gotivno :bravo::( :bravo::(

Mo¾ete li zamisliti one krezave likove koji su uz to i neobrijani kako vire iza onog stakla.... (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh: (:smijeh:

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

Naravno i par novih detalja.
Danas sam razgovarao sa voditeljima Leitnera, koji su mi malo pricali o svemu.
Za nas je interesantno da je Sestosjed Ogorijelica spreman za pocetak rada. I svaki dan se ocekuje da ga puste. Iako je 25.12. bio u opciji, vjerovatno ce ga i ranije pustiti. 23.12. ako bude potrebe i prije.

Za Bataneo 6sjed Poljice je malo drugacije nego sto smo mislili, ali jos nije konacno. O tome cemo znati nesto vise tek sutra:
Naime, zbog predstojeceg Bozica, radnici Leinera (prije svega firme iz Austrije) ce 20.12. otici sa Jahorine i tek se oko 4.1.2010 vratiti na JAhorinu. Ima jedna druga ekipa koja bi trebala ih zamjeniti. Ukoliko oni uspiju doci, ide sve po planu, ukoliko ne tek tamo oko 15.1. imamo 6sjed na Poljicama.

Evo par slika sa Poljica:
Postavljane korpi. Vec su dvije postavljene vise za probu nego sto se pocelo sa postavljanjem.

skiDeki

Super fotke, samo ce nam se Bataneo razocarati zbog poljica cr:)
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

Evo i par slika sa danasnjeg probnog rada na Ogorijelici:
Vidite tipa sto sjedi i pravi krug - bez skija i borda  (:smijeh:

zburkos

Koji je ba ovaj srecnik sto se prvi provozo..... Garant je neki zicar... :bravo::(
Ja sjedista jesu dobra ko da si u avionu:))))

snjezana


BOJAN-BG

UAUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU :bravo::( :bravo::( :bravo::(

vip-jahorina

Znate li kako to mocno izgleda. Stvarno sam dosta skijao i vidio, ali me valjda nije nikad zakacio neki "full novi lift" ili nisam obracao paznju, a i naravno uz to jos nas!!!!!
Kakav osjecaj, zvuk onako mocan, obecavajuci. uz to Jahorina bijela i lijepa kao slika ....

vip-jahorina


dejans

sve mo¾e  sa Jahorine...èekamo film.....

vip-jahorina


dejans

auuu je....svaka èast :bravo::( :bravo::( :bravo::( ovo je stvarno predivno,nemam rijeèi

BOJAN-BG


stefi_89

jes vala mocno... svaka cast za klip!  :bravo::(