• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

2 x sestosjed za sezonu 2009/2010

Started by vip-jahorina, 10 January, 2009, 17:56:27

Previous topic - Next topic

0 Members and 11 Guests are viewing this topic.

skiDeki

Stvarno, sad kad je VIP malo zumirao lepo se vidi razvlacenje sajle na poljicama :bravo::(
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

skiDeki

za vecernje foromase:
Kakvo je ono vozilo na stazi?
...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

vip-jahorina

izgleda mi kao niva, a njih voze ovi iz elektro distribucije....

irvas

E svaka ti èast ! Èini mi se da joj fali desni brisaè :)

Vlado28

Danas sam bio na Jahorini i vidio sam se kako sjedim u novim sestosjedima...nadam se da cemo ih uskoro isprobati.  :bravo::(
Evo par fotografija sestosjeda Ogorjelica.

Sjedista su u crvenoj boji kao sto se i vidi na fotografijama  ;D . Sesterosjedi ce imati zastitnu masku koja ce se montirati kada budu zavrsene garaze za sestosjed, a to je ugovoreno za proljece. Uradjena je polazna okretnica, a nosive sajle se upredaju. To je dobar znak da ce zice sestosjedi poceti raditi u predvidjeno vrijeme, a to je izmedju 15-20. decembra.

Evo fotografija...
Je li ko vido ©ahbaza...  :<)

skiDeki

...skije na rame i sanke u ruke pa put rajske doline...

Big_DANE

O to je divno cuti ... i videti ...zahavaljujemo se SkiDeki-ju i Vladi na slikama...!!!!  :bravo::( :bravo::(
Bas su vrh sestoguzi!  :D
Za jedno 5 godina kada se bude sredila i uredila itd... skoro cela planina i nadamo se sa druge strane severne neki lift...
i osneze sve staze bice bas jedan lep skijaski centar! Mozda nekad tamo i neka ''gondolica'' na PRACI...  ideea:(. Otom potom! Zivi bili pa videli!
A za sad ovi sestoguzi = BINGO! :D  :bravo::( :bravo::( :bravo::(

vip-jahorina

u planu je gondola PALE-JAHORINA te Dvorista-Jahorina...
jednog lijepog dana

marko0806

Quote from: vip-jahorina on 24 November, 2009, 13:08:35
ljudi, gore je sto se tica 6sjeda sve manje vise pod kontrolom. polazne/zavrsne stanice su uglavnom zavrsene, naravno da ima nekog lickanja ...
sajla je na ogorijelici razvucena. Upravo sam priblizi kameru na poljicama da se moze uzivo pratiti razvlacenje sajle.

Ocekivani termin pocetka je pred sam dolazak novogodisnje smjene, znaci do 26.12.
Poljica kao sto sam vec par puta najavljivao 10tak dana poslije.

I oko toga je sve ok, i tu se ne bi previse brinuo. Veci nam je problem ovo kamenje, ali smo imali od lafija izvjestaj jucer sta je i kako. to cemo prtatiti i dalje ...
kak se meni cini da sam badava platio avans od 100 eura, neki kazu da nece bit snjega, vi kazete da zicara nece bit gotova...
i sta sad? banana!!!! a toliko se radujem 26.12.

Big_DANE

Ako radnici budu vredni i ako budu bas vredni ...bice nesto...:P
Kontam da ce Ogorjelica biti kompletirana, ali Poljice sigurno ne-al ti je tu stari dvosjed!!?
A sneg...mozes zajedno sa Haretom u gacama da dozivate sneg! :P (:smijeh: (:smijeh:
Poz

HeAd

╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

marina

korpe za sestosjede izgledaju super, a boja je posebno mocna!
VIP Jahorina Woman Team

borderka

Quote from: vip-jahorina on 24 November, 2009, 20:10:10
u planu je gondola PALE-JAHORINA te Dvorista-Jahorina...
jednog lijepog dana
moze jos jedno pitanje vezano za ovu gondolu (ako bog da) zna li se polazna tacka gondole??? znaci ne vjerujem da ce ici direktno sa pala??? mozda je preuranjeno pitati, ali pitam s razlogom, jer sam cula za neke spekulacije oko toga. unaprijed hvala  :D

HeAd

da¸t kazem gondola ce biti kad jahorina dobiej olimpijadu (:smijeh:
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

vip-jahorina

hehe,  pa zajedno sa Sarajevom se Jahorina kandidirala za "juniorsku olimpijadu" koju ce vjerovatno i dobiti.

mislim da ima negdje u masterplan polazna tacka gondole sa Pala ili Dvoirista. U svakom slucaju su Pale isto kao polaz isto programirane  :)