• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Praca

Started by pahuljica, 06 January, 2009, 16:32:35

Previous topic - Next topic

0 Members and 3 Guests are viewing this topic.

pahuljica

Sta se desava sa Pracom?  Hoce li ikad biti u funkciji opet?

Rude Boy


SVOXY

uvek se vade da nema dovoljno snega a tako ce ostati i ubuduce verujte mi .... moguce je jos da staza nema licencu za rad ludzatobom:(( :bravo::( :bravo::(
FLOWBOARD

vip-jahorina

gluposti svoxy!!!
ja sam jedan od onih koji ne brani OC, ali mislim da praca nije spremna sto se tice kolicine snijega.

SVOXY

Xpucmoc ce pogu ,,,,,,,,  :bravo::( :bravo::(
FLOWBOARD

SVOXY

Ako ti kazes tako onda o.k -snega je bilo dovoljno pred samu novu godinu 80cm    i temperatura je bila u debelom minusu pa opet nije radila . Kolika je minimalna kolicina snega potrebna da bi PRACA ILI SKOCINE KAKO NEKI VOLE DA JE ZOVU  RRRAAADDDIIILLLAAA... HAJDE RECI MI I DA RESIM TU MISTERIJU ZA ZADNJIH 10-GODINA KOLIKO DOLAZIM  puf:) puf:) puf:) ideea:( ideea:(
FLOWBOARD

SVOXY

VIP ,diskonektovao si se a nisi mi odgovorio na jedno vrlo bitno pitanje koje interesuje ne samo mene vec i sve prave zaljubljenike u JAHORINU .. PA JOS JEDNOM DA TE PRIUPITAM .Kolika je to kolicina snega potrebna da bi SKOCINE TJ. PRACA PRORADILA U -SANTIMETRIMA 60,70,100.110.120.130,150,200 ,,,,,, KOLIKO........ .NEMA PRAVOG UZITKA I SKIJANJA DOK NESPOJIS OGORJELICU I PRACU ZAJEDNO TEK TADA JE PRAVO UZIVANJE . 3:( >:D ludzatobom:(( (:smijeh:
FLOWBOARD

vip-jahorina

treba na vrhu prace da bude minimum metar, jer dola na 1300m je onda oko 30-50 cm snijega, a treba ga dole min 50-70, jer je inace suludo praviti staze.

zburkos

bice, kad se ugrade topovi sa snjeg....

suma.ker

bice jakog snega.. Rusi zavrnuli Gasovod... ima i Praca da proradi!!!!
skijaj brzo
skijaj sporo
svejedno ti je
negde si jagode
izorao...........

pahuljica

Je li iko ikad vidio poslije onog "incidenta" da se Praca vrti makar "nako", da se isproba ili podmaze?

dada

jesam ja, prosle godine, cini mi se u februaru, radila je 1 ili 2 dana, ali inace su staze bile dosta lose...

tanana

poslednje pravo skijanje na praci je bilo '04, sve naredne godine kad god dodjem ili radi al' je losa staza ili uopste ne radi;

nadati se sad snijegu koji najavljuju pa mozda i praca proradi :D

Filipino

Quote from: tanana on 13 January, 2009, 08:58:35
poslednje pravo skijanje na praci je bilo '04, sve naredne godine kad god dodjem ili radi al' je losa staza ili uopste ne radi;

nadati se sad snijegu koji najavljuju pa mozda i praca proradi :D
Ja sam skijao sasvim solidno u januaru 2007.

vip-jahorina

iskreno da vam kazem, nisam nikad pracu voilio i skijao sam samo kad je jeziva mecava na jahorini bila. ali naravno da mi je drago za sve one sto vole pracu. prosle godine je poslije onog zastoja radila samo par puta....
idealno je skijanje na njoj kad ima preko 1m snijega