• Welcome to Jahorina - ski & board zajednica - Forum.
 

News:

Team VIP Jahorina Vas poziva na diskusije vezane za Jahorinu, skijanje, smjestaj, vrijeme, Vasa iskustva... Dobrodosli na web portal Jahorine!

Main Menu

Stanje na Jahorini 2009 - 4. dio

Started by vip-jahorina, 05 January, 2009, 12:47:34

Previous topic - Next topic

0 Members and 4 Guests are viewing this topic.

beranac

kad bi neko dao slike sa staza ti bi bilo vrh

lena

ne znam treba li sta da vam kazem?
snijeg je stvarno zapadao punom snagom. preko noci 25 cm..... na vrhu i i gornjim djelovima do 40 cm

mislim da ce danas biti tesko za skijanje....  najave su i dalje da ce padati

VIP poslije sinocnje cuge je jos van sebe -  ali kad sazna sigurno cemu biti drago.

@cos:
svaka cast ....
VIP Jahorina Woman Team

Croazy

Bravo Cos ;) Ovo je ludilo info za nas dalmatince i jedva èekamo doæi 31. :bravo::(

neca

i dalje pada  puf:) puf:) puf:) puf:) puf:) :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Mega Deki

Pa ovo je super informacija ,. Samo neka pada eto i mene
Mega Deki


Simiki

Hocemo slika i to sa staze :bravo::(

VIP, smiluj se........ ideea:(


cos

snijeg propadava cjeli dan, magla je bila u gornjem djelu staze, snjega ima i za izvoz a koko je bilo danas gledajte.

ovo je moja ekipa





















poljice lift


ispod zice ogorjelica 2

odad

Simiki za informaciju, @Xplode je obeæao slike sa staze od danas, valjda nije zaboravio svoje obeæanje od sinoæ.  ;)

HeAd

haos...od sljedeceg vikenda imam osjecaj da ce i praca da radi:))
posto su najavili cijele sedmice padavine:))
╔╝╚╗♫╚╣║║║║╔╣╚╗╔╣║♫║
╚═♫╝╚═╩═&#9 Nikad ¾irafa neæe biti top! https://youtu.be/tq_jiVdP0p4

thief

ludilo  :o  :o svaka cast Cos, iiiiiiiiiiiiiiii koliko snijega  puf:)  puf:)  :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

p.s. pozdrav od Zlaje

skofild

Cos hvala za slike!

Ej subotu idemo!! cr:)

nina i mula

ljudiiiii kakva je situacija na prelijepoj jahorini..........   evo pakiju se keferi  samo da napada... al ono pravo :bravo::( :bravo::( :bravo::( :bravo::(

Simiki

Quote from: odad on 25 January, 2009, 16:02:40
Simiki za informaciju, @Xplode je obeæao slike sa staze od danas, valjda nije zaboravio svoje obeæanje od sinoæ.  ;)

Valjda nece, nada poslednja umire. Mada nas je COS obradavao sa ovim savrsenim slikama,
Hvala na fotkama.

Ja sam planirao za vikend malo na nasu ljepoticu, pa valjda ce jos pasti da nas skroz zatrpa...
Da sa dvosjeda vucemo skije po snijegu ludzatobom:(( ludzatobom:(( ludzatobom:((